W Sokołowie będzie McDonald’s

Sokołów Podlaski

Justyna Pycka 2019-01-30 12:49:35 liczba odsłon: 24301
fot. pixabay

fot. pixabay

Niektórzy nie wierzyli, ale zapowiadany podczas kampanii wyborczej McDonald’s jednak powstanie w Sokołowie Podlaskim.

O restauracji mówił jeden z kandydatów na burmistrza Włodzimierz Nowotniak. Tak nietypowa obietnica wyborcza rozsławiła go na cały kraj, ale... wyborów nie wygrał.

16 stycznia do sprawy wrócił burmistrz Bogusław Karakula. Na spotkaniu z delegacjami miast partnerskich powiedział, że McDonald’s będzie miał siedzibę w pobliżu Parku Przemysłowego.

- Mój kontrkandydat zapowiadał to, kiedy inwestor miał już pierwsze formalności za sobą. Wiedziałem o tym, ale w tamtej sytuacji wolałem głośno nie komentować – zaznaczył burmistrz.

Restauracja ma rozpocząć działalność już we wrześniu tego roku.

Komentarze (40)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.