reklama

I tak „cyka” po pięćdziesiąt

Siedlce

Milena Celińska 2019-03-01 08:39:57 liczba odsłon: 5531
fot. Aga Król

fot. Aga Król

– Komornik nic nie robi, prokuratura umarza sprawę. Tak wygląda ściąganie długu od handlarza samochodów. Handlarza, który mnie oszukał! „Cyka” mi co miesiąc 50 zł i śmieje się w twarz! – żali się Grzegorz Winkowski.

reklama

Pan Grzegorz Winkowski postanowił kupić samochód, by dojeżdżać do pracy. Na jednym z portali internetowych znalazł ogłoszenie o sprzedaży auta, na które było go stać.

– Sprzedawca zapewniał, że samochód jest sprawny. Umówiliśmy się na stacji benzynowej w Siedlcach. Sprzedawca pokazał aktualny przegląd, obejrzałem auto i kupiłem. Za gotówkę – opowiada pan Grzegorz .

Dwa dni później samochód się popsuł.

– O mały włos nie doszło do tragedii. Pękł słupek w silniku i podczas jazdy wypadł korbowód. Całe szczęście, że nie doszło do blokady silnika, tylko wszystko wyleciało przez rozwalony blok silnika – mówi Grzegorz Winkowski. Od razu zadzwonił do handlarza.

Zostało Ci do przeczytania 85% artykułu

Aby przeczytać całość wyślij SMS-a na nr 70906 o treści "tekst". (Koszt sms-a 61gr z VAT)

Otrzymany kod zwrotny wpisz w polu poniżej.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (27)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.