Mirosław Buczek 2019-05-04 16:10:21 liczba odsłon: 91113

Zakończył się mecz II ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - Radomiak Radom.

POGOŃ   -   RADOMIAK 1 : 1 (0 : 1)

BRAMKI: Łydkowski 90 + 2 - Mikita 6.

PRZEBIEG  SPOTKANIA

Koniec meczu

90 + 3 min - Haluch cudem odbija zmierzającą do bramki piłkę po zagraniu Marcińca

90 + 2 min - gol dla Pogoni po centrze Brągiela i strzale głową PAWŁA ŁYDKOWSKIEGO

90 min - sędzia dolicza minimum 5 minut

89 min - zmiana w Radomiaku: Winsztal wchodzi z Leandro

88 min - zmiana w Pogoni: Łydkowski wchodzi za Rybskiego

84 min - Rybski świetnie dogrywa do Walkowa, ten zbyt słabo strzela w bardzo dobrej sytuacji i Haluch broni

83 min - zmiana w Radomiaku: Luz wchodzi za Mikitę

83 min - zmiana w Pogoni: Brągiel wchodzi za Olszewskiego

81 min - Mikita strzela głową, piłka mija siedlecką bramkę

80 min - zmiana w Radomiaku: Filipowicz wchodzi za Karwota

78 min - zamieszanie pod bramką Radomiaka, goście opanowują sytuację

76 min - centymetrów zabrakło Walkowowi, żeby głową skierować piłkę do bramki po centrze Pazia

70 min - Kaput strzela, piłka odbija się od poprzeczki

69 minm - zmiana w Pogoni: Pociecha wchodzi za Bochnaka

63 min - ależ zamieszanie pod bramką Radomiaka, jak ta piłka nie wpadła do siatki

62 min - zmiana w Radomiaku: Rolinc wchodzi za Sokoła

61 min - Mójta centruje z rzutu rożnego, Haluch pewnie łapie

56 min - Wktoruk strzela zza polq karnego, piłka przelatuje nad bramką

54 min - spiker informuje, że mecz ogląda 1706 kibiców

53 min - zmiana w Pogoni: Wiktoruk wchodzi za Szymankiewicza

52 min - Mikita uderza z dystnsu, piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny

49 min - przerwa w grze, na boisku leży Michał Grudniewski

46 min - drużyny rozpoczynają drugą połowę bez zmian w składach

Koniec pierwszej połowy

45 min - sędzia dolicza minimum 1 minutę

41 min - składna akcja siedlczan, Rybski podaje do Walkowa, Klabnik wybija piłkę na rzut rożny

36 min - Walków po długim rajdzie w poprzek boiska traci piłkę

31 min - Smołuch odbija soczyste uderzenie Kaputa

30 min - Karwot strzela, piłka przelatuje tuż nad poprzeczką

29 min - Haluch uprzedza Bochnaka

25 min - Makowski strzela zza pola karnego, Smołuch odbija zmierzającą do bramki tuż przy słupku piłkę na rzut rożny

22 min - żółtą kartkę otrzymuje Olszewski z Pogoni

21 min - Banasik centruje z rzutu rożnego, Smołuch niezbyt pewnie odbija piłkę w pole

18 min - Mesjasz próbuje uruchomić długim podaniem Mójtę, ale czyni to zbyt mocno

14 min - Makowski podaje do Leandro, ten strzela w nogi pobrońców

13 min - dobrze ustawiony Margol przerywa akcję gości

8 min - kontra Radomiaka, Karwot strzela z dystansu, piłka przelatuje metr nad bramką

6 min - Makowski centruje, a PATRYK MIKITA głową pokonuje Smołucha

4 min - Bochnak wpada na pole karne, ale jego akcję przerywa Banasiak

2 min - Makowski strzela, Smołych pewnie broni

1 min - rozpoczynają pogoniści, kibice skandują: Banasik! Co? Ty k ..., spiker apeluje o kulturalny doping

Godz. 16.59 - kibice gwizdami witają trenera Radomiaka

Godz. 16.55 - przy linii bocznej pojawia się Lqdy A, słychać przyjazny szmerek w sektorach bliższych płyty boiska

Godz. 16.52 - zespoły schodzą do szatni

Godz. 16.28 - drużyny wybiegają na rozgrzewkę

POGOŃ: Piotr Smołuch - Adam Pazio, Adam Mesjasz, Tomasz Margol, Adam Mójta, Bartłomiej Olszewski, Mateusz Bochnak, Piotr Marciniec, Kacper Szymankiewicz, Andrzej Rybski, Kamil Walków.

REZERWOWI: Rafał Misztal, Tomasz Zając, Dariusz Brągiel, Paweł Łydkowski, Bartosz Wiktoruk, Maciej Wichtowski, Sebastian Pociecha.

RADOMIAK: Artur Haluch - Michał Grudniewski, Leandro Pereira, Michał Kaput, Rafał Mkowski, Martin Klabnik, Jakub Wawszczyk, Meik Karwot, Adam Banasiak, Patryk Mikita, Dominik Sokół.

REZERWOWI: Mateusz Kochalski, Karol Kucharski, Patryk Winsztal, Peter Mazan, Maciej Filipowicz, Jakub Rolinc, Bruno Luz.

Trenerem siedlczan jest Marcin Prasoł, gości prowadzi były szkoleniowiec Pogoni - Dariusz Banasik.