Wypiłem trzy piwa

Siedlce, Borki Siedleckie

Justyna Janusz 2019-05-09 08:42:56 liczba odsłon: 10335
Tragiczny wypadek w Borkach Siedleckich fot. Aga Król

Tragiczny wypadek w Borkach Siedleckich fot. Aga Król

– Pomyślałam tylko „Boże, ratuj!”, usłyszałam huk i ocknęłam się na łące. Obok mnie leżała Jola...

Przed Sądem Rejonowym w Siedlcach rozpoczął się proces 26-latka, oskarżonego o spowodowanie wypadku po pijanemu. Zginęła w nim jedna osoba, a cztery inne zostały poważnie ranne.  

(....)Oskarżony odmówił składania wyjaśnień podczas rozprawy. Sędzia odczytała więc to, co mówił policjantom dzień po wypadku.

– Skończyłem pracę o godzinie 4, wypiłem trzy piwa i postanowiłem się przejechać – zapisano w protokole przesłuchania z 14 sierpnia ubiegłego roku.

Mężczyzna przyznał się do jazdy po pijanemu (miał 1,32 promila alkoholu), ale twierdzi, że wypadek spowodował kierowca busa, który zjechał na jego pas ruchu. Twierdzi również, że to on ratował najciężej ranną 43-latkę, układając ją w pozycji bocznej. Innego zdania jest kierowca busa, który podczas rozprawy mówił, że to on ułożył kobietę w tej pozycji, zaraz po wypadku.(...)

Zostało Ci do przeczytania 81% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 19/2019:

Komentarze (8)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.