Dzisiaj należy do mnie

Sokołów Podlaski

Aneta Abramowicz-Oleszczuk 2019-05-20 14:41:46 liczba odsłon: 2177
plakat

plakat

Już jutro, 21 maja o godz. 18.00 w Bibliotece przy Kolejowej w Sokołowie Podlaskim rozpocznie się spotkanie autorskie z Agnieszką Dydycz. Pani Agnieszka będzie promowała swoją najnowszą książkę "Dzisiaj należy do mnie".

Pani Agnieszka zadebiutowała jako pisarka w 2016 r., książką o przygodach rehabilitanta ze stopniem doktora „Z pamiętnika masażysty, czyli nic, co ludzkie, nie jest mi (już) obce". Tom drugi nazwała "Człowiek zawsze kicha dwa razy. Masażysta też”.

Wcześniej przez lata pracowałą i robiłą karierę w międzynarodowym banku. Zasiadała w radach nadzorczych, została odznaczona za zasługi dla bankowości polskiej.

W pewnym momencie poczuła, że dotychczasowe marzenia spełniły się i czas najwyższy dać szansę nowym.

Teraz pisze, prowadzi szkolenia i warsztaty, podczas których uczy ludzi poznawania siebie. Działa społecznie i tworzy.

W 1998 r. założyła i do dziś prowadzi Fundację Pomóżmy Dzieciom, organizację pożytku publicznego, która wspiera najmłodszych pokrzywdzonych przez los i potrzebujących pomocy oraz daje im szansę na lepsze życie i zdrowie.

Na podstawie opowieści synka napisała opowieść dla dzieci pt. „O Wojtku z planety Uran”. Przychód z jej sprzedaży wspiera działalność Fundacji.

W 2018 r. ukazała się jej moja powieść dla dorosłych pt. "Marzenia z terminem ważności" - ciepła i inspirująca opowieść o  tym, że warto jest marzyć, lecz dobrze też się czasem odważyć. 
Jej najnowsza powieść pt. "Dzisiaj należy do mnie" to epicka i ponadczasowa historia o sile i odwadze, które są w każdym z nas. (Ana)

 

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.