Przyjdź na mecz i pomóż chorym dzieciom

Siedlce

ARMS 2019-05-22 10:10:44 liczba odsłon: 1871
Artykuł
sponsorowany
Gramy dla Nich!

Gramy dla Nich!

Spotkanie Reprezentacja Artystów Polskich vs. Zawodowa Reprezentacja Siedlec, które rozegrane zostanie 8 czerwca o godz. 16, dedykujemy chorym dzieciom-podopiecznym dużych, polskich fundacji.

Na trybunach zostanie przeprowadzona zbiórka publiczna, z której cały dochód przekażemy na leczenie i rehabilitację maluchów. Możecie pomagać już teraz. Wystarczy, przelać środki pieniężne na dane konto Fundacji.

POMÓŻMY DZIECIOM ODZYSKAĆ RADOŚĆ I ZDROWIE

  • Alanek Ługowski u chłopca zdiagnozowano guza mózgu - glejak IV stopień złośliwości. Jest po ciężkiej operacji usunięcia guza oraz po 4 cyklach chemii i 6-tygodniach radioterapii. Przyjmuje chemioterapię podtrzymującą. Przechodzi rehabilitację po powikłaniach neurologicznych spowodowanych operacją.
    Fundacja: „Nasze Dzieci”
    Konto: 76 1240 1109 1111 0010 1163 7630
    Tytułem: Darowizna Alan Ługowski

  • Szymonek Piątkowski od urodzenia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, objawiające się porażeniem prawej strony ciała. Szymon wymaga stałej, intensywnej rehabilitacji i fizjoterapii. Każdy nowy centymetr wzrostu cofa go w postępie rehabilitacji.

Fundacja: „Zdążyć z Pomocą”
Konto: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem: 35194 Szymon Piątkowski - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

 

  • Michalinka Jarosz urodziła się z obustronnym niedosłuchem, niedorozwojem gałek ocznych oraz osłabionym napięciem mięśniowym. Jest niewidoma. Nie rośnie, z tego powodu przyjmuje hormon wzrostu. Rozwija się wolniej jak rówieśnicy.
    Fundacja: „Zdążyć z Pomocą”
    Konto: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
    Tytułem :
    30557 Jarosz Michalina darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

 

 

 

  • Lenka Jażdżewska u dziewczynki zdiagnozowano guza mózgu - glejak IV stopień złośliwości. Dziewczyna na obecną chwilę jest już po 19 chemiach, na które organizm nie zareagował. Guz umiejscowiony jest w centralnym miejscu wszystkich nerwów, spowodował, że Lenka straciła wzrok. 

Fundacja: „Kawałek Nieba”

Konto: 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: 1442 pomoc dla Lenki Jażdżewskiej

 

  • Piotruś Borkowski u chłopca stwierdzono autyzm dziecięcy. Piotruś cierpi na celiakię i zaburzenia metaboliczne. Wymaga codziennej intensywnej terapii i rehabilitacji, aby przełamywać stawianą przez niego barierę pomiędzy światem jego a najbliższymi oraz by mógł w przyszłości samodzielnie funkcjonować.

Fundacja: „Zdążyć z Pomocą”
Konto: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem: 25448 Piotr darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

 

  • Wiktoria Domańska jest chora na artrogrypozę, bardzo rzadkie schorzenie, które powoduje wrodzone, wielowarstwowe przykurcze (tzw. wrodzona sztywność stawów). Wiktoria urodziła się z artrogrypozą kończyn dolnych, jak i górnych, przez co nie mogła poruszać rękami i nogami w naturalny sposób.

Fundacja: „Zdążyć z Pomocą”
Konto: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem: 5943 - Domańska Wiktoria - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

  • Bartuś Nowosielski, urodził się z wadą rozwojową lewej nóżki. Ma zdiagnozowane cechy całkowitego uszkodzenia nerwu strzałkowego lewego, brak efektora mięśniowego, zaniki mięśni prostowników palców
    i palucha, mięśnia piszczelowego przedniego i obu mięśni strzałkowych. Bartek wymaga codziennej intensywnej rehabilitacji.

Fundacja Ultramaratonu Nadbużańskiego
Konto: 83 1090 2688 0000 0001 4205 5135

Tytułem: 03 Bartosz Nowosielski

W IMIENIU DZIECI I RODZICÓW DZIĘKUJEMY WAM ZA WSZELKĄ POMOC.

 

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.