reklama

Na urodzinach artysty

Węgrów

Stanisław Jastrzębski 2019-06-04 15:50:57 liczba odsłon: 2955

Andrzej Giers w optoczeniu przyjaciół. fot. sej

Andrzej Giers z Węgrowa obchodzi w tym roku 75. rocznicę urodzin ijubileusz 60. lat pracy artystycznej. Urodzinowe przyjęcie i koncert odbyły się 3 czerwca w Węgrowskim Ośrodku Kultury.

reklama

Andrzej Giers to ważna postać dla węgrowskiego świata kultury. Przez 60 lat współpracował z wieloma zespołami artystycznymi wychowując kolejne pokolenia ludzi kochających muzykę i taniec. Dziś, mimo wieku, nadal współpracuje jako akompaniator m.in. z Zespołem Pieśni i Tańca „Zawierucha” z I LO w Węgrowie, zespołem Art. Senior oraz Dziecięcym Zespołem Ludowym. Z tymi zespołami pan Andrzej wystąpił na jubileuszowym koncercie. Nie zabrakło też występu zespołu „Węgrowianie”, z którym jubilat również w przeszłości współpracował.

Z okazji jubileuszy Andrzej Giers usłyszał wiele podziękowań i gratulacji od przyjaciół i wielbicieli jego talentu. Z gratulacjami pospieszyli również: burmistrz Węgrowa Paweł Marchela wraz z wiceburmistrz Haliną Ulińska, starosta węgrowska Ewa Besztak oraz dyrektor I LO w Węgrowie Małgorzata Janiuk.

Po koncercie, jak na urodziny przystało, gości częstowano tortem.

Więcej o jubileuszu i dokonaniach artystycznych jubilata napiszemy w jednym z najbliższych papierowych wydań „Tygodnika Siedleckiego” .

Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.