Na urodzinach artysty

Węgrów

Stanisław Jastrzębski 2019-06-04 15:50:57 liczba odsłon: 53327

Andrzej Giers w optoczeniu przyjaciół. fot. sej

Andrzej Giers z Węgrowa obchodzi w tym roku 75. rocznicę urodzin ijubileusz 60. lat pracy artystycznej. Urodzinowe przyjęcie i koncert odbyły się 3 czerwca w Węgrowskim Ośrodku Kultury.

Andrzej Giers to ważna postać dla węgrowskiego świata kultury. Przez 60 lat współpracował z wieloma zespołami artystycznymi wychowując kolejne pokolenia ludzi kochających muzykę i taniec. Dziś, mimo wieku, nadal współpracuje jako akompaniator m.in. z Zespołem Pieśni i Tańca „Zawierucha” z I LO w Węgrowie, zespołem Art. Senior oraz Dziecięcym Zespołem Ludowym. Z tymi zespołami pan Andrzej wystąpił na jubileuszowym koncercie. Nie zabrakło też występu zespołu „Węgrowianie”, z którym jubilat również w przeszłości współpracował.

Z okazji jubileuszy Andrzej Giers usłyszał wiele podziękowań i gratulacji od przyjaciół i wielbicieli jego talentu. Z gratulacjami pospieszyli również: burmistrz Węgrowa Paweł Marchela wraz z wiceburmistrz Haliną Ulińska, starosta węgrowska Ewa Besztak oraz dyrektor I LO w Węgrowie Małgorzata Janiuk.

Po koncercie, jak na urodziny przystało, gości częstowano tortem.

Więcej o jubileuszu i dokonaniach artystycznych jubilata napiszemy w jednym z najbliższych papierowych wydań „Tygodnika Siedleckiego” .

Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.