Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej została zwycięzcą tegorocznej Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej w Siedlcach.
fot. UM w Siedlcach
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej została zwycięzcą tegorocznej Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej w Siedlcach.
Finałowa gala odbyła się wczoraj, 6 czerwca w Sali Białej siedleckiego MOK. Zwycięstwo SP nr 10, oznacza to, że jej podopieczni w największym stopniu wyróżnili się w rywalizacji indywidualnej z poszczególnych przedmiotów. Nagrody uczniom wręczał prezydent Siedlec, Andrzej Sitnik.
Wyniki indywidualne:
INFORMATYKA
Miejsce |
Imię i nazwisko ucznia |
Szkoła |
Imię i nazwisko nauczyciela |
I |
Wojciech Górczyński |
Szkoła Podstawowa nr 3 z OI w Siedlcach |
Monika Kwiatkowska |
II |
Małgorzata Sawicka |
Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach |
Renata Ciok |
III |
Krystian Bombiak |
Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach |
Renata Ciok |
JĘZYK POLSKI
Miejsce |
Imię i nazwisko ucznia |
Szkoła |
Imię i nazwisko nauczyciela |
I |
Filip Lisowski |
Szkoła Podstawowa z OI nr 6 w Siedlcach |
Norbert Bogdański |
II |
Alicja Taczalska |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Siedlcach |
Anna Pluta |
III |
Bartosz Kotowski |
Szkoła Podstawowa nr 9 w Siedlcach |
Hanna Miszczak |
MUZYKA
Miejsce |
Imię i nazwisko ucznia |
Szkoła |
Imię i nazwisko nauczyciela |
I |
Urszula Ostrowska |
Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach |
Izabella Janik |
II |
Paulina Noszczak |
Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach |
Iwona Moskwiak |
III |
Justyna Orzełowska |
Szkoła Podstawowa nr 9 w Siedlcach |
Anna Gotowicka-Lipińska |
RELIGIA
Miejsce |
Imię i nazwisko ucznia |
Szkoła |
Imię i nazwisko nauczyciela |
I |
Natalia Jastrzębska |
Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach |
Małgorzata Serzycka |
II |
Filip Lisowski |
Szkoła Podstawowa z OI nr 6 w Siedlcach |
Beata Klewek |
III |
Aleksander Miszczak |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Siedlcach |
ks. Mariusz Rompa |
TECHNIKA
Miejsce |
Imię i nazwisko ucznia |
Szkoła |
Imię i nazwisko nauczyciela |
I |
Wojciech Olichwiruk |
Szkoła Podstawowa nr 9 w Siedlcach |
Agnieszka Bączyk |
II |
Krzysztof Popiołek |
Szkoła Podstawowa nr 9 w Siedlcach |
Agnieszka Bączyk |
III |
Filip Głuchowski |
Szkoła Podstawowa nr 9 w Siedlcach |
Agnieszka Bączyk |
HISTORIA
Miejsce |
Imię i nazwisko ucznia |
Szkoła |
Imię i nazwisko nauczyciela |
I |
Wojciech Górczyński |
Szkoła Podstawowa nr 3 z OI w Siedlcach |
Anna Charczuk |
II |
Julian Borkowski |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siedlcach |
Dorota Kondraciuk |
III |
Krzysztof Wyrzykowski |
Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach |
Marek Biarda |
III |
Patryk Krupa |
Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach |
Małgorzata Sieńkowska |
PLASTYKA
Miejsce |
Imię i nazwisko ucznia |
Szkoła |
Imię i nazwisko nauczyciela |
I |
Milena Tur |
Szkoła Podstawowa z OI nr 6 w Siedlcach |
Agnieszka Kaczmarska |
II |
Marcel Zadrożny |
Szkoła Podstawowa z OI nr 6 w Siedlcach |
Agnieszka Kaczmarska |
III |
Urszula Ostrowska |
Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach |
Ewa Bielińska |
MATEMATYKA
Miejsce |
Imię i nazwisko ucznia |
Szkoła |
Imię i nazwisko nauczyciela |
I |
Mikołaj Kołodziejak |
Szkoła Podstawowa nr 12 w Siedlcach |
Hanna Arciszewska |
I |
Filip Lisowski |
Szkoła Podstawowa z OI nr 6 w Siedlcach |
Iwona Kowalczyk |
III |
Małgorzata Sawicka |
Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach |
Iwona Wadas |
III |
Szymon Szczepanik |
Szkoła Podstawowa z OI nr 6 w Siedlcach |
Iwona Kowalczyk |
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
Miejsce |
Imię i nazwisko ucznia |
Szkoła |
Imię i nazwisko nauczyciela |
I |
Filip Gochnio |
Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach |
Agnieszka Woźniak Bożena Litwińczuk |
II |
Tytus Skup |
Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach |
Barbara Krajewska |
III |
Krzysztof Szafkowski |
Szkoła Podstawowa nr 9 w Siedlcach |
Agnieszka Śledź Anna Kołodziejak |
BIOLOGIA
Miejsce |
Imię i nazwisko ucznia |
Szkoła |
Imię i nazwisko nauczyciela |
I |
Karolina Sejbuk |
Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach |
Ilona Wierzba |
II |
Patrycja Kowalewska |
Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach |
Joanna Grzyb |
III |
Agnieszka Kurkus |
Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach |
Marek Szyba |
GEOGRAFIA
Miejsce |
Imię i nazwisko ucznia |
Szkoła |
Imię i nazwisko nauczyciela |
I |
Szymon Antosik |
Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach |
Małgorzata Pieciukiewicz |
II |
Julina Borkowski |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siedlcach |
Dorota Kępa |
III |
Adrian Protasiuk |
Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach |
Małgorzata Pieciukiewicz |
WYCHOWANIE FIZYCZNE
Miejsce |
Imię i nazwisko ucznia |
Szkoła |
Imię i nazwisko nauczyciela |
I |
Krzysztof Wyrzykowski |
Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach |
Iwona Kokoszkiewicz |
II |
Mikołaj Karasek |
Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach |
Dariusz Twarowski |
III |
Łukasz Kazulo |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Siedlcach |
Daniel Guzek |
JĘZYK ANGIELSKI
Miejsce |
Imię i nazwisko ucznia |
Szkoła |
Imię i nazwisko nauczyciela |
I |
Maria Tchórzewska |
Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach |
Anna Wiśniewska |
II |
Hanna Czapińska |
Szkoła Podstawowa nr 3 z OI w Siedlcach |
Katarzyna Lichograj |
III |
Izabela Florczykiewicz |
Szkoła Podstawowa nr 3 z OI w Siedlcach |
Katarzyna Lichograj |
PRZYRODA
Miejsce |
Imię i nazwisko ucznia |
Szkoła |
Imię i nazwisko nauczyciela |
I |
Michał Nurzyński |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Siedlcach |
Wioletta Zacharuk |
II |
Wojciech Zabijak |
Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach |
Joanna Niczyporuk |
III |
Dominika Rólka |
Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach |
Barbara Lewicka |
III |
Julianna Jastrzębska |
Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach |
Joanna Niczyporuk |
CHEMIA
Miejsce |
Imię i nazwisko ucznia |
Szkoła |
Imię i nazwisko nauczyciela |
I |
Patrycja Kowalewska |
Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach |
Joanna Grzyb |
I |
Aleksandra Gospodarczyk |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Siedlcach |
Agnieszka Ługowska |
III |
Mikołaj Kołodziejak |
Szkoła Podstawowa nr 12 w Siedlcach |
Elżbieta Brzycka |
FIZYKA
Miejsce |
Imię i nazwisko ucznia |
Szkoła |
Imię i nazwisko nauczyciela |
I |
Krzysztof Wyrzykowski |
Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach |
Edyta Ilczuk |
II |
Filip Lisowski |
Szkoła Podstawowa nr 6 w Siedlcach |
Mariusz Jastrzębski |
III |
Marcin Stefaniuk |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siedlcach |
Katarzyna Ozdoba |
najstarsze
najnowsze
popularne