reklama

Marcin Sójka z Karolinką

Siedlce

Aneta Abramowicz-Oleszczuk 2019-06-16 01:29:35 liczba odsłon: 3611

Marcin Sójka wyśpiewał piosenką "Dalej" nagrodę publiczności w koncercie "Premiery" na 56. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Gratulujemy!

reklama

Werdyktem festiwalowego jury "Premiery" wygrała Anna Karwan za piosenkę "Słucham Cię w radiu co tydzień". Ta piosenka otrzymała także nagrodę ZAIKS za najlepszy tekst i muzykę. Publiczność zdecydowała, że najlepszy był Marcin Sójka (dlatego dostał Karolinkę, czyli nagrodę im. Karola Musioła i 30 tys. zł). 

Nagroda im. Karola Musioła – za najlepszą premierową piosenkę dawniej była przyznawana przez jury. Teraz o tym, kto ją otrzyma, decydują głosy publiczności, telewidzów i internautów.  

- Tego się nie da opisać. To jest wrażenie, które zapiera dech w piersi. Legendarna scena, legendarna widownia, legendarna publiczność i legendarna nagroda w moich rękach. Publiczność nie zawiodła mnie po raz drugi już. Dała mi wielkie, wielkie wsparcie w programie The Voice of Poland i dziś. Jestem bardzo, bardzo wdzięczny. Jesteście kochani - powiedział Marcin Sójka.

Piosenki "Dalej" możecie posłuchać tutaj:

(Ana)

Komentarze (11)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.