Wszystko jeszcze przed nami

Węgrów, Stoczek

Stanisław Jastrzębski 2019-07-21 09:46:48 liczba odsłon: 3403
Mieczysław Wójcik fot. sej

Mieczysław Wójcik fot. sej

Rozmowa z MIECZYSŁAWEM WÓJCIKIEM, byłym wójtem gminy Stoczek.

Na początku lipca minęło 25 lat od czasu, kiedy został pan wybrany na wójta. Gdyby nie porażka w jesiennych wyborach, zapewne świętowałby pan piękny jubileusz.

- Ten jubileusz był. On był we mnie. Czułem, że tych prawie 25 lat uczciwie przepracowałem na rzecz gminy, czasami kosztem innych obowiązków, na przykład wobec rodziny. Ale taka już rola samorządowca.

Nie żal panu, że już nie jest pan wójtem?

- Absolutnie nie. Jestem szczęśliwym człowiekiem. Teraz mam czas, żeby zająć się zdrowiem, domem. Mam troje pięknych wnucząt, co sobotę są u mnie. Cieszę się, że mogę im czas poświęcić. Poza tym zawsze jest co robić. Jak nie w domu, to na działce. Mam psy, którymi trzeba się zająć. Obowiązków nie brakuje. Psychicznie też czuję się bardzo dobrze.

Od wyborów minęło ponad pół roku, miał pan czas, by przemyśleć, jakie były powody przegranej...

Zostało Ci do przeczytania 86% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 29/2019:

Komentarze (13)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.