Mirosław Buczek 2019-08-03 16:22:35 liczba odsłon: 41384

Zakończył się mecz II ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - Resovia Rzeszów.

POGOŃ   -   RESOVIA 0 : 0

PRZEBIEG  SPOTKANIA

Koniec spotkania

90 + 4 min - drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Kubowicz

90 + 3 min - Hajduk mając przed sobą tylko Smołucha lekko strzela z pierwszej piłki wprost w siedleckiego bramkarza

90 + 2 min - Adamski strzela w boczn siatkę

90 min - sędzia dolicza minimum 5 minut

88 min - zmiana w Pogoni: Romanowicz wchodzi za Skibickiego

87 min - Mikulec pudłuje w bardzo dobrej sytuacji strzeleckiej

87 min - zmiana w Resovii: Hajduk wchodzi za Fereta

84 min - Pogoń uzyskała przewagę optyczną, ale brak jej dokładności w rozgrywaniu akcji pod bramką gości

81 min - Wiktoruk dobrze centruje na pole karne rywali, żaden z pogonistów nie przecina lotu piłki

79 min - zmiana w Pogoni: Falon wchodzi za Marcińca

78 min - potężne zamieszanie pod bramką Pogoni, gol jednak nie pada

77 min - zmiana w Resovii: Adamski wchodzi za Krykuna

73 min - zmiana w Pogoni: Walków wchodzi za Firleja

72 min - zmiana w Resovii: Buczek wchodzi za Świderskiego

69 min - Frankiewicz centruje z rzutu rożnego, Domoń strzela, piłka mija bramkę

67 min - żółtą kartkę otrzymuje Kubowicz  z Resovii

65 min - żółtą krtkę otrzymuje Kozłowski z Pogoni

64 min - zmiana w Pogoni: Kozłowski wchodzi za Mójtę

63 min - żółte kartki otrzymują Frankiewicz i Krykun z Resovii

61 min - Krykun mocno strzela zza pola karnego, piłka przelatuje tuż obok słupka

60 min - spiker informuje, że mecz ogląda 1326 widzów

58 min - Frankiewicz celnie strzela z wolnego, Smołuch bez trudu łapie piłkę

57 min - zmiana w Resovii: Płatek wchodzi za Rdulja

56 min -Świderski podaje do Krykuna, ten z bliska nie trafia w bramkę

55 min - Feret pudłuje z dobrej pozycji strzeleckiej

48 min - żółtą kartkę otrzymuje Feret z Resovii

46 min - drugą połowę zespoły rozpoczynają bez zmian w składach

Koniec pierwszej, bardzo nudnej połowy. Nieco lepsze wrżenie sprawiali goście, ale obie drużyny niczym nie zachwyciły.

45 min - ależ było groźnie pod bramką Pogoni, Mikulec podał do Krykuna, ten zagrał wzdłuż linii bramkowej, ale żaden z jego kolegów nie zamknął akcji

42 min - Mójta strzela z wolnego, piłka przelatuje metr nad bramką Resovii

41 min - Smołuch pewnie łapie piłkę po centrze Świderskiego

39 min - dobra interwencja Dioufa w środkowej części boiska

35 min - Pazio nie dochodzi do długiego podania Mosiejki, piłka w rękach Daniela

33 min - znów groźnie pod bramką Pogoni

32 min - Frankiewicz centruje z rzutu rożnego, siedleccy obrońcy z kłopotami oddalają niebezpieczeństwo

25 min - Krykun mija Dioufa, strzela zza pola karnego, Smołuch odbija piłkę i po chwili ją łapie

23 min - Mikulec blokuje strzał Skibnickiego

20 min - Krykun dogrywa na pole karne siedlczan, piłka w rękch bramkarza

19 min - fatalne podanie Wiktoruka kończy akcję gospodarzy

17 min - Skibicki powstrzymuje Mikulca

14 min - Frankiewicz wrzuca długą piłkę, Smołuch na posterunku

11 min - Mójta centruje z rzutu rożnego, Firlej główkuje, piłka opuszcza boisko

5 min - dobra akcja Pogoni, sędzia dopatruje się faulu Skibickiego  na obrońcy Resovii

1 min - rozpoczynają goście

POGOŃ: Piotr Smołuch - Aya Diuf, Bartosz Brodziński, Adam Pazio, Adam Mójta, Piotr Marciniec, Bartosz Wiktoruk, Brtłomiej Olszewski, Kacper Skibicki, Damian Mosiejko, Maciej Firlej.

Rezerwowi: Rafał Misztal, Tomasz Margol, Kamil Walków, Jakub Romanowicz, Mateusz Kluzek, Marcin Kozłowski I, Marcin Kozłowski II, Oskar Repka, Kacper Falon.

RESOVIA: Wojciech Daniel - Rafał Mikulec, Dawid Klubowicz, Konrad Domoń, Mteusz Geniec, Sebastian Zalepa, Kamil Rdulj, Serhii Krykun, Szymon Feret, Dariusz Frankiewicz, Daniel Świderski.

Rezerwowi: Piotr Gnatek, Radosław Adamski, Karol Twrdowski, Mateusz Kantor, Bartłomiej Buczek, Bartłomiej Mkowski, Szymon Kaliniec, Grzegorz Płatek, Szymon Hajduk.