Kogo wystawi Konfederacja?

Siedlce

Justyna Janusz 2019-08-23 14:48:59 liczba odsłon: 4975
Konferencja Konferedacji

Konferencja Konferedacji

Konfederacja Wolność i Niepodległość zaprezentowała dzisiaj swoją „Jedynkę” na liście do sejmu w okręgu siedlecko-ostrołęckim.

Jest to Krzysztof Tołwiński – były wiceminister skarbu (w rządzie Jarosława Kaczyńskiego w 2007 roku) i były poseł, obecnie właściciel gospodarstwa rolnego. Mieszka w Siemiatyczach i zapewnia, że w okręgu siedlecko-ostrołęckim nie jest tzw. spadochroniarzem. – W Siedlcach pracowałem w nadleśnictwie, gdy zaczynałem pracę jako leśnik – mówi.

Dlaczego kandyduje? – Mamy dosyć rządów koalicji PiS i PSL – mówi. – wcale się nie przejęzyczyłem, mówiąc, że to koalicja. PSL ma taką samą politykę rolną jak PiS. I musimy dać temu odpór. Jesteśmy ludźmi walki i walczymy. Polska nie musi być skazana na bandę czworga. (jj)

 

Komentarze (10)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.