reklama

Kogo wystawi Konfederacja?

Siedlce

Justyna Janusz 2019-08-23 14:48:59 liczba odsłon: 2897
Konferencja Konferedacji

Konferencja Konferedacji

Konfederacja Wolność i Niepodległość zaprezentowała dzisiaj swoją „Jedynkę” na liście do sejmu w okręgu siedlecko-ostrołęckim.

reklama

Jest to Krzysztof Tołwiński – były wiceminister skarbu (w rządzie Jarosława Kaczyńskiego w 2007 roku) i były poseł, obecnie właściciel gospodarstwa rolnego. Mieszka w Siemiatyczach i zapewnia, że w okręgu siedlecko-ostrołęckim nie jest tzw. spadochroniarzem. – W Siedlcach pracowałem w nadleśnictwie, gdy zaczynałem pracę jako leśnik – mówi.

Dlaczego kandyduje? – Mamy dosyć rządów koalicji PiS i PSL – mówi. – wcale się nie przejęzyczyłem, mówiąc, że to koalicja. PSL ma taką samą politykę rolną jak PiS. I musimy dać temu odpór. Jesteśmy ludźmi walki i walczymy. Polska nie musi być skazana na bandę czworga. (jj)

Komentarze (9)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.