Mirosław Buczek 2019-09-07 17:52:16 liczba odsłon: 3369

Zakończył się mecz II ligi piłki nożnej: Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce.

BYTOVIA   -   POGOŃ 1 : 3 (0 : 1)

BRAMKI:  Feruga 74 - Balicki 25, Walków 80, Kozłowski 86.

NAJWAŻNIEJSZE  SYTUACJE

Koniec meczu

90 + 3 min - zmiana w Pogoni: Barej wchodzi za Firleja

89 min - zmiana w Pogoni: Kluzek wchodzi za Wlkowa

88 min - Firlej bliski strzelenia kolejnego gola dl Pogoni

86 min - MARCIN KOZŁOWSKI mija trzech rywli i podwyższa prowadzenie gości

80 min - drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Kawula z Bytovii

80 min - Wiktoruk centruje z wolnego, a KAMIL WALKÓW głow posyłaq piłkę do bramki rywli

79 min - zmiana w Pogoni: Kozłowski wchodzi za Balickiego

78 min - Rynglewski z najwyższym trudem broni strzł Firleja

75 min - żółtą kartkę otrzymuje Olszewski z Pogoni

74 min - Czubak podaje do FERUGI, a ten doprowadza do remisu

64 min - żółtą kartkę otrzymuje Kawula z Bytovii

60 min - zmiana w Bytovii: Giel wchodzi za Hołtyna

60 min - Stanchev strzela, piłka przelatuje tuż nad poprzeczką

53 min - żółte kartki otrzymują Kwiatkowski z Bytovii i Smołuch z Pogoni

47 min - Mójta ostro  fauluje Deleu i otrzymuje czerwoną kartkę, Pogoń gra w osłabieniu

46 min - zmina w Bytovii: Stanchev wchodzi za Wasiaka

Koniec pierwszej połowy

45 + 1 min - Feruga mocno strzela z rzutu wolnego, Smołuch znakomicie broni

44 min - żółtą kartkę otrzymuje Wiktoruk z Pogoni

35 min - Ryngwelski z najwyższym trudem czubkami palców odbija piłkę po podkręconej centrze Mójty z rzutu rożnego

29 min - Balicki znów strzela, ale tym razem niecelnie

25 min - Kamil Walków podaje, a ARTUR BALICKI strzałem z bliskiej odległości nie daje szans bytowskiemu bramkarzowi

23 min - Walków strzela z linii pola karnego, piłkę blokuje jeden z obrońców

17 min - groźnie pod bramką przyjezdnych, ale bez konsekwencji bramkowych

14 min - groźnie pod bytowską bramką, sędzia odgwizduje jednak faul Walkowa

12 min - żółtą kartkę otrzymuje Wasiak z Bytovii

5 min - Feruga egzekwuje rzut wolny tuż przy linii pola karnego, rzut rożny dla gospodarzy

BYTOVIA: Ryngwelski - Deleu, Kawula, Bąk, Rutkowski, Wasiak, Feruga, Lech, Kwiatkowski, Hołtyn, Czubak.

POGOŃ: Smołuch - Mójta, Margol,  Brodziński, Olszewski, Marciniec, Wiktoruk, Repka, Balicki, Walków, Firlej.