Lekarz dziękuje za wsparcie

Siedlce

Justyna Janusz 2019-09-27 13:39:07 liczba odsłon: 8441
Mariusz Mioduski fot. pyt

Mariusz Mioduski fot. pyt

- Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie, z jakim spotykam się w związku z sytuacją, w jakiej się znalazłem - mówi lekarz Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach, Mariusz Mioduski.

W poprzednią niedzielę lekarz, który pracuje również w Lotniczym Pogotowiu Ratunkowym, został zaatakowany przez sprawcę, który skierował laser w stronę wracajacego z akcji ratunkowej śmigłowca.

Laser był tak mocny, że uszkodził siatkówkę w lewym oku lekarza.

- Mam nadzieję, że uda się uda mi się powrócić do zdrowia - mówi Mariusz Mioduski. - Po ujawnieniu tej sytuacji wiele osób, również nieznajomych, bardzo mnie wspierało. To dla mnie ważne. I za to dziękuję. (jj)

 

Komentarze (10)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.