Ja tylko powiedziałem prawdę....

Sokołów Podlaski

Kamil Waszczuk 2019-09-29 21:49:54 liczba odsłon: 3786
Bogusław Karakula, fot. KW

Bogusław Karakula, fot. KW

- Współpraca ponad podziałami dla dobra społeczności lokalnej - napisał poseł Marek Sawicki na Facebooku, dołączając filmik, w którym występuje razem z burmistrzem Sokołowa Podlaskiego Bogusławem Karakulą. Filmik wywołał u niektórych zdziwienie. Bo poseł Sawicki to członek PSL-u, a burmistrz od dawna jest związany z PiS-em.

W materiale widzimy, jak obaj panowie spotkali się przed sokołowskim Parkiem Przemysłowym. Burmistrz powiedział, że gdy kilka lat temu narodził się pomysł, żeby utworzyć go w budynkach po dawnej cukrowni, pojawił się problem. Dotyczył zakupu terenów od Krajowej Spółki Cukrowej. Ale wtedy ówczesny minister rolnictwa, Marek Sawicki...

- Załatwił sprawę. W trybie pilnym. I to, jak Park Przemysłowy w tej chwili wygląda, to w dużej mierze zasługa pana ministra - powiedział Bogusław Karakula.

A Marek Sawicki dodał: - Dobry pomysł pana burmistrza Karakuli i mamy dzisiaj miejsca pracy i pięknie rozwijający się Park Przemysłowy.

Filmik jest reklamą wyborczą. Na zakończenie pojawia się napis, że materiał został sfinansowany ze środków Komitetu Wyborczego PSL. Burmistrz Bogusław Karakula co prawda zawsze kandyduje w wyborach samorządowych z własnego komitetu wyborczego, ale nie od dziś wiadomo, że popiera go PiS. Od dawna jest członkiem tej partii. Czyżby jednak współpraca z partią zaczęła się psuć?

- Nic z tych rzeczy, cały czas jestem członkiem PiS-u - powiedział nam. Jednocześnie dodał: - Nie mieszajmy polityki do spraw gospodarczych. Z panem Markiem Sawickim, owszem, różnimy się poglądami, ale skoro jakiś czas temu pomógł nam, stwierdziłem, że warto o tym powiedzieć. I nieważne, że jest teraz kampania. Ja tylko powiedziałem prawdę.

Komentarze (6)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.