Piłem z bratem, a po pijaku nie jeździłem

Łosice, Stara Kornica

Milena Celińska 2019-10-24 08:43:37 liczba odsłon: 6141
Stanisław Maciejuk fot. MC

Stanisław Maciejuk fot. MC

Policja zatrzymała radnemu ze Starej Kornicy prawo jazdy. Podobno miał jechać pijany samochodem. Radny Stanisław Maciejuk twierdzi, że było zupełnie inaczej.

Stanisław Maciejuk ma 64 lata. Od 2006 r. nieprzerwanie pełni funkcję radnego. Ale dopiero ostatnio zrobiło się o nim głośno.

– Jak to możliwe, że wciąż jest radnym, skoro jechał samochodem po pijaku?! Wstyd! – mieszkanka gminy, która poinformowała nas o zdarzeniu, była wyraźnie zbulwersowana.

– Słyszałem, że ludzie widzieli, że pił alkohol. Zadzwonili na policję i policja go złapała. A teraz dalej jeździ samochodem. Jak to możliwe? – zastanawia się mieszkaniec gminy Stara Kornica.

Policja i prokuratura

Policja, zapytana o to, czy radny Stanisław Maciejuk został zatrzymany za jazdę po pijanemu, potwierdza, że takie zdarzenie miało miejsce.

Zostało Ci do przeczytania 83% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 43/2019:

Komentarze (12)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.