Mirosław Buczek 2019-11-03 12:55:27 liczba odsłon: 4827

Zakończył się mecz II ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa.

POGOŃ   -   SKRA 2 : 0 (0 : 0)

BRAMKI: Olszewski 81, Skibicki 85

NAJWAŻNIEJSZE  SYTUACJE

Koniec spotkania

90 min - sędzia dolicza minimum 4 minuty

85 min - druga bramka dla Pogoni po strzale Kacpra Skibickiego

84 min - zmiana w Skrze: Wolny wchodzi za Zalewskiego

81 min - gol dla Pogoni po strzale Bartłomieja Olszewskiego zza pola karnego

77 min - Kluzek marnuje sytuację sam na sam z bramkarzem

73 min - zmiana w Pogoni: Skibicki wchodzi za Romanowicza

80 min - zmiana w Pogoni: Olszewski wchdzi za Wełnę

69 min - zmiana w Skrze: Pawlas wchodzi za Andrzejczaka

62 min - żółtą kartkę otrzymuje Walków z Pogoni

59 min - zmiana w Skrze: Napora wchodzi za Niedbałę

59 min - żółtą kartkę otrzymyje Brusiło ze Skry

56 min - zmiany w Pogoni: Walków wchodzi za Balickiego, a Kluzek za Falona

54 min - Mójta dogrywa do Romanowicza, ten pudłuje w dobrej sytuacji strzeleckiej

51 min - słupek ratuje Pogoń od utraty gola po strzale Niedojada

46 min - drużyny rozpoczynają drugą połowę bez zmian w składach

Koniec pierwszej połowy

45 min - sędzia dolicza minimum 1 minutę

43 min - groźnie pod bramką Skry, dobrze interweniuje Bondarenko

39 min - Rafał Misztal pokazuje wielką klasę, broniąc strzał Konrada Andrzejczaka

37 min - sędzia odgwizduje faul Falona na Olejniku, kibice domagają się odwrotnej decyzji i       podyktowania karnego, arbiter nie reaguje na protesty widzów

28 min - Nocoń centruje, piłka w rękach Misztala

24 min - Adam Mójta celnie strzela po indywudualnej akcji, Biagański znakomicie broni

19 min - Zalewski strzela, piłka przelatuje tuż obok bramki gospodarzy

18 min - Tomasz Margol ratuje Pogoń od utraty gola po strzle Adama Noconia

16 min - Obuchowski dogrywa, Niedbała strzela, ale bardzo niecelnie

10 min - niebezpiecznie pod bramką gości, Obuchowski wyręcza Biegańskiego i wybija piłkę na rzut rożny

6 min - Wełna z Pogoni otrzymuje żółtą kartkę

5 min - Mójta nie dochodzi do piłki zagranej przez Wełnę

POGOŃ: Misztal - Kozłowski, Margol, Brodziński, Wełna, Wiktoruk, Mosiejko, Romnowicz, Falon, Mójta, Balicki.

SKRA: Biegański - Brusiło, Bondarenko, Holik, Obuchowski, Olejnik, Zalewski, Andrzejczak, Nocoń, Niedbała, Niedojad.