Mirosław Buczek 2019-11-17 13:02:39 liczba odsłon: 4758

Zakończył się mecz II ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów.

POGOŃ   - STAL 2 : 1 (2 : 0)

BRAMKI: Barciak 27, Mójta 36 - Reiman 50 (k)

Przebieg meczu

Koniec spotkania

90 + 2 min - Rafał Misztal ratuje Pogoń od utraty gola

90 min - siedlczanie marnują okqzję do podwyższeni wyniku, sędzi dolicza minimum 4 minuty

87 min - żółtą kartkę otrzymuje Płonka ze Stali

86 min - żółtą kartkę otrzymuje Głowacki ze Stali

84 min - zmiana w Stali: Pociecha wchodzi za Szczepanka

82 min - żółtą kartkę otrzymuje Brodziński

81 min - zmiana w Stali: Chromiński wchodzi za Sieranta

77 min  - groźna akcja gości zakończona niecelnym strzałem Goncerza

74 min - Reiman świetnie podaje do Płonki, tem poteżńie uderza z 14 metrów, obrońcy blokują ten strzał

72 min - zmiana w Pogoni: Skibicki wchodzi za Barciaka

69 min -zmiana w Stali:  Płonka wchodzi za Pląskowskiego

69 min - żółtą kartkę otrzymuje Kozłowski I z Pogoni

66 min - zmiana w Pogoni: Kluzek wchodzi za Kozłowskiego II

65 min - żółtą kartkę otrzymuje trener gości Janusz Niedźwiedź

62 min - Sylwestrzak nie wkorzystuje wybornej okazji do wyrównania

59 min - tuż obok słupka strzela Olszewski

56 min - zmiana w Pogoni: Walków wchodzi za Krawczyka

54 min - żółtą kartkę otrzymuje Cyfert ze Stali

52 min - żółtą kartkę otrzymuje Mozler ze Stali

51 min - spiker informuje, że mecz ogląda 910 kibiców

50 min - Wojciech Reiman strzela z karnego kontaktowego gola dla Stali

46 min - Marcin Kozłowski II znów wykłada piłkę Barciakowi, ale ten nie trafia w światło bramki

Minutę po zakończeniu pierwszej połowy kibice z Rzeszowa opuszczają okolice stadionu (autokar i 6 aut osobowych), gdyż nie nie spełnili procedur.

Koniec pierwszej połowy

45 + 2 min - Misztal pewnie interweniuje po wrzutce gości

45 + 1 min - Mosiejko strzela z dystansu, piłk przelatuje obok słupka

44 min  - Reiman potężnie uderza zza pola karnego, piłka mija jednak światło bramki

42 min - za próbę wymuszenia rzutu bkrnego żółtą kartkę otrzymuje Goncerz ze Stali

38 min - Głowacki niecelnie strzela zza pola karnego

36 - Adam Mójta wpada na pople karne i pewnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Kaczorowskiego

35 min - żółtą kartkę otrzymuje Reiman ze Stali

34 min - Misztal cudownie borni po główce Cyferta

27 min - po pięknej indywidualnej akcji, po podaniu Mosiejki, Marcin Kozłowski II wykłada piłkę Dominikowi Barciakowi, a ten nie marnuje wybornej okazji

22 min - Mozler centruje, Jarecki strzela głową, Misztal na posterunku

19 min - Reiman udzerza bezpośrednio z rzutu rożnego, Misztal piąstkuje

15 min - groźnie pod bramką Pogoni po rzucie rożnym, nieliczni jeszcze kibice gości domagają sie karnego po zagraniu ręką przez pogonistę, arbiter pozostaje głuchy na te protesty

11 min - Mójta dogrywa z wolnego, niewiele brakowało, a piłka po rykoszecie wpadłaby do rzeszowskiej bramki

11 min - żółtą kartkę otrzymuje Sierant ze Stali

9 min - zółtą kartkę otrzymuje Krawczyk z Pogoni

POGOŃ: Misztal - S. Krawczyk, Mójta, Brodziński, Wełna, Kozłowski I, Wiktoruk, Olszewski, Kozłowski II, Mosiejko, Barciak.

STAL: Kaczorowski - Reiman, Sylwestrzak, Cyfert, Pląskowski, Mozler, Szczepanek, Goncerz, Sierant, Jarecki, Głowacki.