reklama

Artur Boruc o tym, czy coś by zmienił - „Pewnie bym mniej pił”

Siedlce

Paweł Świerczewski 2019-11-18 14:50:54 liczba odsłon: 3646
fot. Roger Goor Wikipedia

fot. Roger Goor Wikipedia

Portal WP SportoweFakty opublikował wywiad z Arturem Borucem - siedlczaninem, 65-krotnym reprezentantem Polski w piłce nożnej.

reklama

Jeden z najlepszych polskich bramkarzy w historii opowiedział w nim, m.in. o „sodówce, która mu odbiła” podczas gry w Legii Warszawa i Celticu Glasgow. Zapytany, czy coś by zmienił, Artur Boruc stwierdził „pewnie bym mniej pił”. Redaktor drążąc temat, dociekał, jaki był powód sięgania sportowca po alkohol.

- Wydawało mi się wtedy, że jest mi potrzebny. Że pijąc, robię dobrze, że to słuszna decyzja. Zresztą, to był etap, w którym każdą swoją decyzję uznawałem za fajną. Młodzieżowa głupawka - to chyba dobre określenie. W Legii bardzo długo nie mogłem pić alkoholu, ponieważ się leczyłem. I bardzo fajnie wspominam ten okres. W Szkocji dostosowałem się do tamtejszych zwyczajów. Na Wyspach idzie się ze znajomymi do pubu, zamawia piwa i siedzi. W Glasgow było z kim, wychodziliśmy czasem z Johnem Hartsonem, Chrisem Suttonem, Stiliyanem Petrovem czy Neilem Lennonem. Uczestniczyłem w tym wszystkim całym sobą. Myślałem, że tak trzeba, nie protestowałem, nie czułem, że wypadałoby coś zmienić. Zamknąłem się w czymś takim na kolejne kilka lata i w tym tkwiłem – mówił Artur Boruc.

Siedlczanin przyznał takie, że zdarzyło mu się zagrać na „podwójnym gazie”. Nie chciał jednak zdradzić, w którym meczu.

Z publikacją zapoznacie się tutaj.

Komentarze (13)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.