aktualizacja" >

Hospicjum dziękuje za nakrętki aktualizacja

Siedlce, Sokołów Podlaski, Wołomin

Aneta Abramowicz-Oleszczuk 2019-12-29 12:25:13 liczba odsłon: 2302
To już drugie podziękowanie za nakrętki, fot. Ana

To już drugie podziękowanie za nakrętki, fot. Ana

Mazowsze pomaga! - napisała Pani Kasia Hardej z Sokołowa Podlaskiego, informując, że ma do przekazania nakrętki, zebrane przez nią i koleżankę z Warszawy.

Na miejscu okazało się, że woreczki i karton nakrętek są nie tylko od nich, ale również od Pani Kingi z Wołomina.

W tym samym czasie 14. worek nakrętek zebrały dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Siedlcach, reklamówkę pełną korków przyniósł Pan Mietek z Siedlec, a pani Agata z Centrum Helen Doron w Siedlcach poinformowała, iż mają zebrany wór nakrętek i chcą przystąpić do Zakręconej Akcji.

Wszystkim Państwu, również mojej wkręconej rodzinie, serdecznie za te nakrętki dziękuję. 

Tuż przed Świętami przyszło podziękowanie z Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. 

Jest adresowane do mnie, ale podziękowania są dla Was wszystkich. Ja tylko odbieram od Was nakrętki i przekazuję je dalej. :-)

Zakręcona Akcja trwa i trwać będzie. Nakrętki z gwintem (nie tylko po napojach, ale też lekach, kosmetykach, środkach czystości, kawie, herbacie) możecie przynosić do Biura Ogłoszeń "Tygodnika Siedleckiego" (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00) lub kontaktować się w sprawie ich przekazania bezpośrednio ze mną mailowo a_abramowicz@siedlecki.pl lub na fb.

*   *   *

4 stycznia. Nakrętki, przekazane przez panie z Centrum Helen Doron oraz te, które przynieśliście Państwo do Biura Ogłoszeń "Tygodnika Siedleckiego" i do redakcyjnego składu komputerowego, zapełniły pół hospicyjnego worka. Serdecznie Państwu dziękuję.

Pytacie Państwo, czy można przynosić nakrętki w godzinach innych, niż te, w których pracuje Biuro Ogłoszeń. Tak. Zastaniecie mnie Państwo w redakcji w poniedziałki, z wyjątkiem tego najbliższego, w godz. 10.00-20.00, w składzie komputerowym na II piętrze budynku, w którym mieści się redakcja "TS". (Ana) 

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.