Radny: Nie głosujcie na mnie!

Siedlce

Justyna Janusz 2020-01-08 06:28:09 liczba odsłon: 5856
Print screen

Print screen

Siedlecki radny Robert Chojecki został nominowany do tytułu Osobowość Roku w kategorii Polityka portalu Polska The Times.

Żeby zdobyć tytuł trzeba najpierw zdobyć odpowiednią ilość sms-owych (płatnych) głosów. Wczoraj Robert Chojecki zaapelował, by na niego nie głosować.

- Mam ogromną prośbę NIE GŁOSUJCIE NA MNIE - napisał. - Jeśli ktoś z Was zdecyduje się na płatne oddanie głosu to PROSZĘ WAS O WSPARCIE WSPANIAŁYCH PIĘKNYCH I PRAWDZIWYCH OSOBOWOŚCI: KACPERKA BORUTY, MICHALINKI JAROSZ I AGATY KANIEWSKIEJ.

Radny podał linki do stron  Licytacje dla Kacpiego Licytacje dla Agaty Kaniewskiej Michalina Jarosz

Komentarze (33)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.