Sokół z masłem orzechowym

Siedlce

Aneta Abramowicz-Oleszczuk 2020-02-25 13:33:57 liczba odsłon: 1701
Patronat
TS
plakat

plakat

„Sokół z masłem orzechowym” to ksywka Zaka - młodego człowieka z Zespołem Downa.

Zak marzy o tym, by zostać adeptem profesjonalnej szkoły wrestlingu. Gdy spotka na swojej drodze Tylera, szanse na spełnienie tego marzenia znacznie wzrosną. Wystarczy, że zastosuje się do dwóch zasad, narzuconych mu przez drobnego złodziejaszka. Zasada nr 1 brzmi: "Nie spowalniaj mnie", zasada nr 2 to: "Ja tu rządzę"...

4 marca o godz. 19.00 film pt. "Sokół z masłem orzechowym" będzie można obejrzeć w NovymKinie Siedlce w ramach cyklu "Oczami Kobiet".

To szczere i zabawne kino drogi, tak bardzo potrzebne w czasach nieżyczliwości i nietolerancji.

- Film "Sokół z masłem orzechowym" jest dla tych, którzy szukają przyjaźni, ciepła, bliskości drugiej osoby ale też dla tych, którzy marzą i nie spełniają swych pragnień, bo braknie im sił. Wreszcie dla tych, którzy - będąc zdrowymi - zachowują się jak chorzy - zachęca Agnieszka Pasztor.


Partnerem pokazu będzie Siedleckie Stowarzyszenie: Na Rzecz Osób z Zespołem Downa ZAWSZE RAZEM, którego prezesem jest Mariola Toczyska. To młoda organizacja, założona przez rodziców dzieci z Zespołem Downa.

Ich głównym celem jest udzielanie wszechstronnej pomocy i wsparcia osobom z Zespołem Downa oraz ich rodzinom z terenu Siedlec i okolic.

Pięć pierwszych osób, które przyjdą 4 marca do Novego Kina Siedlce z najnowszym numerem "TS", otrzyma bezpłatne wejściówki na ten film. (Ana)

 

 



Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.