Pogoń przegrała ze Zniczem

Mirosław Buczek 2020-03-01 11:44:46 liczba odsłon: 4111

Zakończył się mecz II ligi piłki nożnej: Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce.

ZNICZ   -   POGOŃ  2 : 1 (1 : 1)

W 31 min Kamil Walków zdobył gola dla Pogoni. Sześć minut później wyrównał Marcin Bochenek. Do przerwy żadnej z drużyn nie udało już się pokonać bramkarza rywali. W 68 min gospodarze objęli prowadzenie po strzele Karola Nojszewskiego z rzutu karnego. Wynik nie uległ zmianie.

ZNICZ: Gradecki - Bochenek, Pyrka (90 Proczek), Machalski (63 Nowicki), Moskwik, Drobnak, Baran, Obst, Tarnowski (81 Rackiewicz), Zjawiński, Nojszewski (85 Faliszewski).

POGOŃ: Smyłek - Mójta (68 Firlej), Brodziński, Jaksik, Repka, Olszewski, Więdłocha, Mosiejko (89 Kluzek), Marciniec (76 Kozłowski), Wiktoruk, Walków.