Wygraj bilety do NoveKino Siedlce! (rozstrzygnięty)

Siedlce

NoveKino Siedlce 2020-03-03 12:05:10 liczba odsłon: 2019
Plakat

Plakat

Oczami Kobiet 4 marca o godz. 19.00 tym razem dla tych, którzy dawno nie widzieli czegoś dobrego, co chwyta za serce i pomaga docenić życie...

Film "Sokół z masłem orzechowym" jest dla tych, którzy szukają przyjaźni, ciepła, bliskości drugiej osoby ale też dla tych, którzy marzą i nie spełniają swych pragnień, bo braknie im sił. Wreszcie dla tych, którzy będąc zdrowymi zachowują się jak chorzy.

Zak jest wyjątkowym chłopakiem z Zespołem Downa i zrobi wszystko, by spełnić swoje niezwykłe marzenie – chce podbić świat amerykańskiego wrestlingu. Na swojej drodze przypadkiem spotyka Tylera, drobnego złodziejaszka o wielkim sercu, który decyduje się mu pomóc.

Partnerem pokazu będzie Siedleckie Stowarzyszenie: Na Rzecz Osób z Zespołem Downa ZAWSZE RAZEM, którego prezesem jest Mariola Toczyska - gość spotkania. Głos zabiorą także Aleksandra Sobczak - członek zarządu i mama małej Hani. To młoda organizacja założona przez rodziców dzieci z Zespołem Downa.

Ich głównym celem jest udzielanie wszechstronnej pomocy i wsparcia osobom z Zespołem Downa oraz ich rodzinom z terenu Siedlec i okolic.

Dla dwóch pierwszych osób, które odpowiedzą na pytanie konkursowe mamy podwójne zaproszenie ważne do końca marca, na dowolnie wybrany film.

Podaj datę i tytuł kolejnego spotkania w Oczami Kobiet.

 

Na odpowiedzi pod adresem siedlce@novekino.pl czekamy do końca dnia. 

 

Do zobaczenia w NoveKino Siedlce!

Aktualizacja: 

Konkurs został rozstrzygnięty. Zwycięzców poinformowano o wygranej. 

 

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.