Wicestarosta Iwona Kurowska odwołana!

Garwolin

Milena Celińska 2020-05-22 17:10:57 liczba odsłon: 8314
Iwona Kurowska

Iwona Kurowska

Przed chwilą Rada Powiatu zdecydowała o odwołaniu wicestarosty Iwony Kurowskiej

Starosta garwoliński Mirosław Walicki złożył wniosek o odwołanie wicestarosty stwierdzając, że utracił do niej zaufanie.

Radni poparli ten wniosek.

- Dziękuję za współpracę. Cieszę się z sukcesów powiatu garwolińskiego. Mam ogromne poczucie satysfakcji. Cieszę się z tych sukcesów. Do dnia dzisiejszego nie usłyszałam ze strony pana starosty ani jednego zdania o utracie zaufania i braku możliwości współpracy. Mało tego, zapytałam  go o to wprost. Przykro mi, że nie miał na tyle odwagi, żeby mi o tym powiedzieć dzień wcześniej. Bo ja bym taką odwagę miała – powiedziała tuż po głosowaniu Iwona Kurowska i wyszła z sali.

Iwona Kurowska straciła również funkcję członka zarządu powiatu.

Komentarze (8)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.