Voci Cantati, Trochę Jazzu i Czas miłości

Sokołów Podlaski, Drohiczyn

Aneta Abramowicz-Oleszczuk 2020-06-11 11:12:45 liczba odsłon: 2283
kadr z nagrania „Szukałem Was. Lament po Pasterzu”

kadr z nagrania „Szukałem Was. Lament po Pasterzu”

Z okazji 21. rocznicy wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Drohiczynie zespół Voci Cantati wspólnie z formacją Trochę Jazzu przygotował utwór „Szukałem Was. Lament po Pasterzu”.

Autorem słów jest rest Bryll, muzykę skomponował Jerzy Szymaniuk. Premierowego wykonania tego utworu możecie posłuchać TUTAJ.

Śpiewają: Bożena Kaczmarek, Łukasz Kraujutowicz oraz Voci Cantati. Akompaniują im: na fortepianie Piotr Jankowski, na gitarze basowej Adam Tokarski i na perkusji Mateusz Zalewski.

W maju Voci Cantati zachwyciło nagraniem "Czas miłości" z musicalu "Rent". Jeśli jeszcze go nie słyszeliście - posłuchacie. Polecam. :-) (Ana)

 

 

 

 

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.