Mirosław Buczek 2020-06-27 16:37:26 liczba odsłon: 4658

Zakończył się mecz II ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - Elana Toruń.

POGOŃ   -   ELANA3 : 1  ( 0 : 0)

BRAMKI: Firlej 58, Repka 64, Falon 87 - Kościelniak 82

PRZEBIEG SPOTKANIA

Koniec meczu

90 + 1 min - Firlej dogrywa do Balickiego, ten strzela z woleja,  broni Sokół

90 min - sędzia dolicza minimum 4 minuty

90 min - zmiana w Elanie: Jóźwicki wchodzi za Kołodzieja

89 min - zmiana w Pogoni: Romanowicz wchodzi za Wojtuszka

87 min - kontra Pogoni, Balicki podaje do KACPRA FALONA, a ten nie marnuje doskonałej sytuacji

85 min - Stryjewski strzela z daleka po ziemi, piłka mija bramkę Pogoni

83 min - zmiana w Pogoni: Falon wchodzi za Marcińca

82 min - po rzucie rożnym kontaktowego gola dfla Elany strzela DOMINIK KOŚCIELNIAK

80 min - okres przewagi gości

79 min - Oćenaś wybija głową piłkę zmierzającą do bamki po główce Bierzały

77 min - zmiana w Pogoni: Balicki wchodzi za Walkowa

75 min - zmiana w Elanie: Pisarek wchodzi za Hrnćiara

74 min -zmiana w Pogoni:  Olszewski wchodzi za Więdłochę

74 min - Hrnćiar pudłuje z 12 metrów

70 min - zmiany w Elanie: Boniecki wchodzi za Świecińskiego, a Górka za Machaja

68 min - groźna akcja gości, Mójta ratuje swój zespół wybijając piłkę poza końcową linię boiska

66 min - Marciniec bardzo niecelnie strzela zza pola karnego

64 min - Mójta centruje z wolnego, a OSKAR REPKA strzela głową drugą bramkę dla siedleckiej drużyny

63 min - po faulu na Walkowie żółtą kartkę otrzymuje Bierzało z Elany

61 min - żółtą kartkę otrzymuje Kryszak z Elany

59 min - Walków przewraca się na polu karnym w dobrej sytuacji strzeleckiej, karnego jednak nie ma

58 min - poszybkiej wymianie piłek z Wojtuszkiem MACIEJ FIRLEJ zdobywa gola dla Pogoni

54 min - składna akcja gości, na szczęściedla Pogoni Kościelniak nie trafia w światło bramki

47 min - Wojtuszek mocno strzela, Sokół jednak odbija piłkę

46 min - drużyny rozpoczynają drugą część meczu bez zmian w składach

Koniec pierwszej połowy

42 min - Więdłocha uderza z dystansu, piłka przelatuje metr obok słupka

41 min - Więdłocha niedokładnie dogrywa do Mójty

38 min - Kozłowski strzela głową, piłka przelatuje tuż obok słupka bramki gospodarzy

36 min - bardzo groźnie pod bramką Pogoni, sytuację na chwilę wyjaśnia Więdłocha

34 min - Mójta podaje do Walkowa, ten jednak wyprzedzony przez Onsorge

31 min - poładnym rozegraniu rzutu wolnego z Hrnćiarem, Kryszak minimalnie nie trafia w światło bramki

27 min - po ładnym rajdzie strzela Wojtuszek, obrońcy wybijają piłką na rzut rożny

23 min - Więdłocha odważnie wchodzi między Stryjewskiego i Kryszaka, podje do Firleja, ten jednak blokowany nie dochodzi do piłki

22 min - Kołodziej niecelnie strzela zza pola karnego

21 min - żółtą kartkę otrzymuje Firlej z Pogoni

19 min - po centrze Mójty z wolnego Wełna strzela głową, piłkę pewnie łapie Sokół

17 min - Hrnćar centruje z rzutu rożnego, piłka w posiadaniu gospodarzy

13 min - Repka mocno uderza z 15 metra, piłka przelatuje nad bramką

12 min - grzmi i leje, jak z cebra

12 min - Więdłocha wpada na pole karne, ale źle dogrywa

10 min - po serii dośrodkowań Bierzało niecelnie uderza na bramkę Pogoni

7 min - Marciniec fatalnie podaje w środku boiska

3 min - żółtą kartkę za faul w niegroźnej sytuacji otrzymuje Oćenaś z Pogoni

1 min - rozpoczynają goście, ale piłkę szybko odzyskują miejscowi, a strzał Firleja minimalnie niecelny

Mecz zostanie rozegrany z limitowaną garstką kibiców. Sektor VIP jeszcze prawie pusty. Przy linii bocznej nie krząta się też Aga Król, a zatem nadzieja tylko w piłkarzach, że jednak nie będzie nudno.

POGOŃ: Mikołaj Smyłek - Oskar Repka,  Ivan Oćenaś,Tomasz Wełna,  Dominik Sadzawicki, Adam Mójta, Norbert Wojtuszek, Piotr Marciniec, Eryk Więdłocha, Kamil Walków, Maciej Firlej.

Rezerwowi: Rafał Misztal, Sebastian Krawczyk, Jakub Romanowicz, Marcin Kozłowski II, Bartłomiej Olszewski, Bartosz Brodziński, Artur Blicki, Kacper Falon, Dominik Barciak.

ELANA: Paweł Sokół - Wojciech Onsorge, Jakub Świeciński, Lukas Hrnćiar, Bartosz Machaj, Krzysztof Kołodziej, Mateusz Stryjewski, Filip Kozłowski, Dominik Kościelniak, Mariusz Kryszak, Michał Bierzało.

Rezerwowi: Dawid Kuchnicki, Kordian Górka, Dominik Pisarek, Bartosz Boniecki, Hubert Kisiel, Błażej Klimek. Kacper Jóźwicki.