Mirosław Buczek 2020-07-01 16:06:23 liczba odsłon: 3821

Zakończył się mecz II ligi piłki nożnej: Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce.

OLIMPIA   -   POGOŃ1 : 0 ( 0 : 0)

BRAMKA: Bucio 50.

NAJWAŻNIEJSZE SYTUACJE

Koniec meczu

90 + 3 min - Wiktoruk podaje, Wełna strzela głową tuż obok słupka

90 + 2 min - zmiana w Olimpii: wchodzi Wierzba, schodzi Bucio

90 + 2 min - Rutkowski końcem palców broni potężny strzał Margola z dystansu

90 min - arbiter dolicza minimum 4 minuty

86 min - Bednarski bardzo niecelnie strzela zza pola karnego

84 min - zmiana w Olimpii: Milanowski wchodzi za Braneckiego

83 min - zmiana w Pogoni: Balicki wchodzi za Więdłochę

80 min - zmiana w Pogoni: Margol wchodzi za Repkę

77 min - zmiana w Olimpii: Kordykiewicz wchodzi za Jabłońskiego

73 min - groźnie pod bramką gospodarzy po centrze Mójty, ale wynik nie ulega zmianie

65 min - zmiana w Pogoni: Walków wchodzi za Falona

62 min - Bednarski strzela z wolnego, piłka odbija się od słupka

60 min - zmiana w Pogoni: Wiktoruk wchodzi za Marcińca

54 min - Mójta mocno centruje, Więdłocha nie zdążył jednak zamknąć akcji

50 min - Bucio wykorzystuje nieporozumienie Smyłka z Wełną i strzela gola dla Olimpii

Koniec pierwszej połowy

44 min - Firlej zbyt mocno dogrywa do Falona

38 min - Kiełtyka dośrodkowuje, Bucio strzela głową w długi róg, Smyłek znakomicie broni

32 min - zdecydowaną przewagę optyczną mają goście

30 min - Firlej strzela z wolnego w mur obrońców

24 min - Rutkowski pewnie broni dobry strzał Falona z dystansu

18 min - Mójta centruje z rzutu rożnego, Repka uderza głową, bramkarz z najwyższym trudem odbija piłkę, Więdłocha nie wykorzystuje okazji do skutecznej dobitki

13 min - Rutkowski broni strzał Firleja

2 min - Branecki strzela głową, piłka mija światło bramki

OLIMPIA: Rutkowski - Lewandowski, Wenger, Bednarski, Sedlewski, Jabłoński, Krasa, Kiełtyka, Filipczyk, Bucio, Braniecki.

POGOŃ: Smyłek -  Mójta, Oćenaś, Wełna, Repka, Marciniec, Wojtuszek, Kozłowski, Firlej, Więdłocha, Falon.