Mirosław Buczek 2020-07-11 16:41:51 liczba odsłon: 4862

Zakończył się mecz II ligi piłki nożnej: Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce.

GÓRNIK   -   POGOŃ 2 : 3 (1 : 0)

Bramki: Śpiączka 3, Wojciechowski 58 (k) - Walków 53, Oćenaś 86, Kozłowski 87

PRZEBIEG  SPOTKANIA

Koniec meczu

90 + 2 min - Misztal nogami broni strzał Śpiączki z ostrego kąta

90 min - sędzia dolicza minimum 3 minuty

89 min - zmiana w Górniku: Dawid Dzięgielewski wchodzi za Leandro

87 min - po akcji Więdłochy i Repki, Marcin Kozłowski strzela gola dla Pogoni

86 min - z rzutu rożnego centruje Więdłocha, do piłki dochodzi Ivan Oćenaś i strzałem z 4 metrów nie daje szans bramkarzowi

84 min - żółtą kartkę otrzymuje Bartłomiej Olszewski z Pogoni

83 min - zmiana w Górniku: Karol Turek wchodzi za Dominika Lew3andowskiego

80 min - zmiana w Pogoni: Bartosz Wiktoruk wchodzi za Tomasza Margola

78 min - zmiana w Pogoni: Maciej Firlej wchodzi za Kamila Walkowa

78 min - zmiana w Górniku: Adrian Cierpka wchodzi za Tomasza Tymosiaka

77 min - Śpiączka niecelnie strzela z 10 metrów

69 min - zmiany w Pogoni: Eryk Więdłocha wchodzi za Adama Mójtę, a Marcin Kozłowski za Piotra Marcińca

62 min - Misztal mija się z piłką, żaden z graczy Górnika nie dochodzi jednak do pozycji strzeleckiej

58 min - Paweł Wojciechowski zamienia rzut karny na bramkę

56 min - Rafał Misztal fauluje Bartosza Śpiączkę, rzut karny dla gospodarzy, żółta kartka dla Misztala

55 min - niecelnie strzela Paweł Wojciechowski

53 min - po akcji Norberta Wojtuszka i Piotra Marcińca, Kamil Walków strzela wyrównującego gola

48 min - Paweł Wojciechowski ogrywa Tomasza Wełnę, strzela z kilkunastu metrów, ale piłka mija światło bramki

46 min - drużyny rozpoczynają drugą połowę bez zmian w składach

Koniec pierwszej połowy

40 min - Mójta bardzo niecelnie strzela z rzutu wolnego

33 min - Misztal pewnie broni uderzenie Śpiączki z 25 metrów

31 min - Kostrzewski broni mocny strzał Tomasza Margola z 20 metrów

24 min - Norbert Wojtuszek uderza z 17 metrów, znakomicie broni Adrian Kostrzewski

20 min - obiecująca akcja gospodarzy, ale Śpiączka na pozycji spalonej

14 min - Mójta centruje z rzutu rożnego, goalkiper Górnika nie sięga piłki, ale futbolówka po główce Ivana Oćenaśa mija światło bramki

11 min - Adam Mójta dogrywa z rzutu wolnego, sytuację wyjaśnia Tomasz Midzierski

5 min -Paweł Baranowski strzela głową z pięciu metrów, Misztal ratuje gości od utraty drugiego gola

3 min - Rafał Misztal odbija strzał Pawła Wojciechowskiego z rzutu wolnego, ale jest bezrdny po dobitce Bartosza Śpiączki

1 min - rozpoczynają goście

GÓRNIK: Kostrzewski - Sasin, Baranowski, Midzierski, Leandro, Goliński, Tymosiak, Stromecki, Lewandowski, Wojciechowski,, Śpiączka.

Rezerwowi: Prusak, Pajnowski, Zagórski, Jaroszyński, Turek, Kalinkowski, Dzięgielewski, Cierpko, Korczakowski.

POGOŃ: Misztal - Sadzawicki, Oćenaś, Wełna, Olszewski, Wojtuszek, Margol, Repka, Marciniec, Mójta, Walków.

Rezerwowi: Smyłek, Krawczyk, Wiktoruk, Firlej, Kozłowski II, Brodziński, Balicki, Falon, Więdłocha.