Mirosław Buczek 2020-07-15 16:26:38 liczba odsłon: 4373

Zakończył się mecz II ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - GKS Katowice.

POGOŃ   - GKS KATOWICE 0 : 2 (0 : 0)

BRAMKI: Gałecki 68, Jędrych 87

PRZEBIEG   SPOTKANIA

Koniec meczu

90 + 1 min - Mójta strzela z wolnego, bramkarz pewnie broni

89 min - zmiana w GKS:  Szwedzik wchodzi za Głąba

87 min - po rzucie rożnym Jędrych z bliska strzela drugiego gola dla gości

86 min - Misztal broni bardzo dobry strzał Błąda zza pola karnego

82 min - zmiana w GKS: Kapusta wchodzi za Kurbiela

82 min - Mójta centruje z kornera, Marciniec dochodzi do piłki, ale pudłuje z kilku metrów

80 min - zmiana w Pogoni: Wiktoruk wchodzi za Kozłowskiego

79 min - bramkarz odbija centrostrzał Mójty

78 min - zmiana w GKS: Wroński wchodzi za Kiebzaka

76 min - zmiana w Pogoni: Mójta wchodzi za Więdłochę

75 min - Marciniec strzela zz pola karnego, Mrozek broni

69 min - zmiana w Pogoni: Marciniec wchodzi za Margola

68 min -po rzucie rożnym, w zamieszaniu podbramkowym do piłki dochodzi Gałecki i strzela gola dla GKS

65 min - Repka przejmuje piłkę, podaje do Kozłowskiego, ten nie trafia w światło bramki

63 min - zmiana w Pogoni: Firlej wchodzi za Walkowa

62 min - Misztal broni strzał głową Woźniaka

61 min - zmiana w GKS: Woźniak wchodzi za Urynowicza

58 min - szybka akcja gości zakończona fatalną centrą Kiebzaka

55 min - Olszewski centruje z rzutu rożnego, Brodziński niecelnie główkuje, w odpowiedzi strzałem nad poprzeczką popisuje się Błąd

49 min - Kozłowski strzela, bramkarz odbija, dobitkapogonisty jest niecelna

49 min - po faulu Janiszewskiego na Kozłowskim rzut karny dla Pogoni

46 min - obydwa zespoły rozpoczynają drugą połowę bez zmian

Koniec pierwszej połowy

44 min - Kurbiel strzela z 17 metrów, ale piłka przelatuje metr nad bramką

43 min - Urynowicz pudłuje w doskonałej sytuacji strzeleckiej

37 min - Walków uderza z 40 metrów, ale piłka przelatuje wysoko nad bramką

33 min - Brodziński popisowo zatrzymuje Urynowicza

32 min - z dystansu uderza Urynowicz, broni Misztal

26 min - Kozłowski centruje z kornera, Brodziński strzela głową, ale piłka nie trafia w światło bramki

26 min - Więdłocha strzela zza pola karnego, rzut rożny dla Pogoni

24 min - wzmaga się doping kibiców Pogoni

18 min - cały czas optyczną przewagę mają przyjezdni

14 min - bardzo niecelnie z dystansu strzela Michalski

13 min - groźna akcja gości,  rzut rożny dla GKS

9 min - Walków rusza lewą stroną, ale zbyt lekko padaje do Kozłowskiego

6 min - akcja ofensywna Pogoni, Więdłocha nie dochodzi do prostopadłego podania

2 min - po dwóch rzutch rożnych zamieszanie pod bramką Pogoni, goście dostrzegli zagranie ręką zawodnika gospodarzy, sędzia jest innego zdania

1 min - rozpoczynają goście, przy linii bocznej nie ma dziś ulubionej przez kibiców "Wierciochy"

POGOŃ:  Rafał Misztal - Dominik Sadzawicki, Bartosz Brodziński, Ivan Oćenaś, Bartłomiej Olszewski, Tomasz Margol, Norbert Wojtuszek,Oskar Repka, Eryk Więdłocha, Marcin Kozłowski II,  Kamil Walków.

Rezerwowi: Mikołaj Smyłek,  Sebastian Krawczyk, Adam Mójta, Piotr Marciniec, Bartosz Wiktoruk, Mateusz Kluzek,  Maciej Firlej, Artur Balicki, Kacper Falon.

GKS: Bartosz Mrozek - Grzegorz Janiszewski, Arkadiusz Jędrych, Maciej Stefanowicz,  Adrian Błąd, Kacper Michalski, Marcin Ursynowicz, Grzegorz Rogala, Michał Głecki, Piotr Kurbiel, Szymon Kiebzak.

Rezerwowi: Szymon Frankowski, Jakub Habusta, Arkadiusz Woźniak, Patryk Grychtolik, Zbigniew Wojciechowski, Patryk Szwedzik, Dawid Rogalski, Łuksz Wroński, Radosław Dejmek.