Jak to Polonez dojechał do okręgówki

Siedlce, Mordy

Paweł Świerczewski 2020-07-30 08:35:56 liczba odsłon: 6300
Od lewej: prezes Jacek Ziółecki, trener Paweł Stępień, członek zarządu Ariel Mysłowski. fot. pyt

Od lewej: prezes Jacek Ziółecki, trener Paweł Stępień, członek zarządu Ariel Mysłowski. fot. pyt

Asem ich obrony jest... ksiądz. W piłkę kopią też trener i prezes, który schudł prawie 25 kg, by biegać po boisku!

Po raz pierwszy w historii swojego istnienia Polonez Mordy zagra w lidze okręgowej.

Polonez od zawsze jest w moim sercu. Mieszkam niespełna 200 metrów od stadionu, byłem na pierwszym meczu po reaktywacji drużyny w 1999 roku. Choć mam rodzinę i dwuzmianową pracę, staram się poświęcić klubowi tyle czasu, ile tylko mogę. Schudłem nawet prawie 25 kilogramów, żeby móc coś tam jeszcze pokopać w okręgówce. Nasz awans jest dużym wydarzeniem dla mieszkańców Mordów i dla całej gminy. Postaramy się ich nie zawieść – mówi prezes Poloneza Mordy, Jacek Ziółecki.

Jacek Ziółecki to jeden z ojców sukcesu Poloneza, drugim jest trener Paweł Stępień, który poczynaniami drużyny kieruje z perspektywy murawy.

W 2016 roku Polonez był w zapaści. Odszedł prezes klubu, nikt nie chciał się drużyną zająć. Jako zawodnicy stanęliśmy przed wyborem: być, albo nie być. (...)

Zostało Ci do przeczytania 92% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 31/2020:

Komentarze (28)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.