reklama

Jak to Polonez dojechał do okręgówki

Siedlce, Mordy

Paweł Świerczewski 2020-07-30 08:35:56 liczba odsłon: 3815
Od lewej: prezes Jacek Ziółecki, trener Paweł Stępień, członek zarządu Ariel Mysłowski. fot. pyt

Od lewej: prezes Jacek Ziółecki, trener Paweł Stępień, członek zarządu Ariel Mysłowski. fot. pyt

Asem ich obrony jest... ksiądz. W piłkę kopią też trener i prezes, który schudł prawie 25 kg, by biegać po boisku!

reklama

Po raz pierwszy w historii swojego istnienia Polonez Mordy zagra w lidze okręgowej.

Polonez od zawsze jest w moim sercu. Mieszkam niespełna 200 metrów od stadionu, byłem na pierwszym meczu po reaktywacji drużyny w 1999 roku. Choć mam rodzinę i dwuzmianową pracę, staram się poświęcić klubowi tyle czasu, ile tylko mogę. Schudłem nawet prawie 25 kilogramów, żeby móc coś tam jeszcze pokopać w okręgówce. Nasz awans jest dużym wydarzeniem dla mieszkańców Mordów i dla całej gminy. Postaramy się ich nie zawieść – mówi prezes Poloneza Mordy, Jacek Ziółecki.

Jacek Ziółecki to jeden z ojców sukcesu Poloneza, drugim jest trener Paweł Stępień, który poczynaniami drużyny kieruje z perspektywy murawy.

W 2016 roku Polonez był w zapaści. Odszedł prezes klubu, nikt nie chciał się drużyną zająć. Jako zawodnicy stanęliśmy przed wyborem: być, albo nie być. (...)

Zostało Ci do przeczytania 92% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 31/2020:

Komentarze (28)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.