Najbardziej zielony podjazd dla niepełnosprawnych

Siedlce

Pan Dariusz 2020-08-01 22:24:21 liczba odsłon: 4826

Najbardziej zielony podjazd w mieście, fot. arch. prywatne

Rok temu Pan Dariusz z Siedlec przysłał nam zdjęcie wyhodowanego przez siebie wyłącznie na nawozie naturalnym słonecznika jadalnego.

- Wyhodowałem go tylko i wyłącznie na nawozie naturalnym w samym centrum miasta! Niestety nie wiem, ile mierzy, bo nie jestem w stanie sam tego zmierzyć. Natura jest wielka, a ja jestem dumny z mojego osiągnięcia! - napisał przed rokiem.

Dzisiaj pochwalił się najbardziej zielonym podjazdem dla niepełnosprawnych w Siedlcach. Podjazd ten służy żonie Pana Dariusza.

Gratulujemy Państwu tak zadbanego, zielonego podjazdu oraz zielonych rąk, dzięki którym tak pięknie rosną pielęgnowane przez Państwa rośliny. Dziękujemy za zdjęcia. 

Komentarze (2)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.