Moim idolem jest brat

Siedlce

Paweł Świerczewski 2020-08-06 09:45:51 liczba odsłon: 5460
Dominik Grzęda fot. sportnakaszubach.pl

Dominik Grzęda fot. sportnakaszubach.pl

Zaczął trenować, bo... był otyły. Teraz zdobywa medale mistrzostw świata i Europy.

Kickbokser Dominik Grzęda został uznany przez prezesa TKKF w Siedlcach Jerzego Politowskiego za naszą nadzieję medalową na igrzyska olimpijskie w Paryżu.

- To bardzo miłe słowa. Jeśli kickboxing rzeczywiście znajdzie się w programie olimpijskim, to na pewno będę się starał o kwalifikację. Myślę, że uda mi się to pogodzić z wejściem w karierę zawodową. Nie mógłbym sobie wymarzyć lepszej okazji do zwieńczenia sportowej przygody – mówi 22-letni zawodnik.

Czy podziela zdanie prezesa, że stać go na olimpijski medal? Wierzy w siebie.

- Wielu topowych zawodników ma już swoje lata. Czas nie działa na ich korzyść. Ja natomiast wciąż się rozwijam, jeśli będę ciężko pracował, mogę być tylko lepszy.

Dominikowi Grzędzie marzą się teraz olimpijskie sukcesy, ale treningi rozpoczynał z zupełnie innych pobudek.

- Chciałem po prostu schudnąć.(...)

Zostało Ci do przeczytania 88% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 32/2020:

Komentarze (7)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.