Norbert by tego chciał

Siedlce

Paweł Świerczewski 2020-09-05 08:26:13 liczba odsłon: 7973
Ilona Mroczkowska fot. pyt

Ilona Mroczkowska fot. pyt

Zaraził ją miłością do karate, gdy zmarł, postanowiła kontynuować jego dzieło.

- Zrobię wszystko, żeby jego klub przetrwał – deklaruje Ilona Mroczkowska, partnerka życiowa zmarłego w czerwcu siedleckiego trenera karate Norberta Bogdańskiego.

Odejście Norberta było ogromnym ciosem nie tylko dla jego bliskich, ale też dla całego środowiska karate. Można było to zobaczyć w dniu jego pogrzebu.

- To, co się wtedy zadziało, mnie po prostu przerosło. Byłam bardzo wzruszona. Wiedziałam, że mamy wielu przyjaciół, ale nie spodziewałam się, że aż tylu. Osoby, które przyszły go pożegnać, dały świadectwo więzi z Norbertem, wdzięczności za lata wspólnych treningów. Spotkałam się, i do dziś się spotykam, z ogromnym wsparciem ze strony jego dawnych uczniów. Dzięki nim udało mi się przejść przez najtrudniejsze chwile – opowiada karateczka.

Siedlecki Klub Karate Arigato zaprasza chętnych na zajęcia treningowe.

Grupa karate kids (4-6 lat) będzie ćwiczyć w środy i piątki od godz. 16.30 do 17.15. Grupa karate tigers (6-10 lat) w te same dni, ale w godz. 17.30-18.15. Grupa joung masters (10 – 100 plus lat) we wtorki i w czwarki w godz. 17.45 – 19.15.
Zapisy będą się odbywać 9 i 11 września o godz. 18.30 w SP nr 6 przy ul. Sienkiewicza 49. Szczegóły pod nr tel. 604 462 647.

Zostało Ci do przeczytania 91% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 36/2020:

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.