reklama

Trzeba mieć ambicje

Siedlce

Paweł Świerczewski 2020-09-24 09:56:50 liczba odsłon: 1556
Patryk Kostrzewski fot. Aga Król

Patryk Kostrzewski fot. Aga Król

Jego świetnie rozwijającą się karierę zahamowała kontuzja. Potrzebował prawie czterech lat, żeby wrócić na szczyt.

reklama

Zawodnik WLKS Siedlce-Nowe Iganie, Patryk Kostrzewski wywalczył złoty medal w Mistrzostwach Polski juniorów w zapasach w stylu wolnym. Wszystkich swoich rywali pokonał przed czasem!

Impreza została zorganizowana w weekend 11-12 września w hali przy siedleckiej „Samochodówce”. Patryk Kostrzewski osiągnął najlepszy rezultat ze wszystkich reprezentantów WLKS. Rywalizował w kategorii wagowej do 74 kilogramów. Był bezkonkurencyjny! W drodze po złoto pokonał trzech rywali. Z każdym z przeciwników wygrywał przed czasem – przez przewagę techniczną bez straty punktu.

Jego osiągnięcie jest tym większe, że Patryk był najmłodszym rocznikiem, dopuszczonym do zawodów – 2002. Walczyć musiał więc z zawodnikami nawet o 2 lata starszymi!

- Oczywiście, że jestem zadowolony, ale oglądałem później swoje pojedynki i wiem, że jeszcze wiele mam d poprawy. Tym bardziej, że planuję start na mistrzostwach Polski seniorów i tam przyjdzie mi się mierzyć z jeszcze starszymi i bardziej doświadczonymi zawodnikami. Uważam, że trzeba mieć ambicje i bardzo chciałbym tam też zdobyć złoto. Wiem jednak, że sięgnięcie po jakikolwiek medal już będzie ogromnym sukcesem. Na pewno mogę obiecać, że dam z siebie wszystko! – zapowiada młody zapaśnik.

Zostało Ci do przeczytania 89% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 39/2020:

Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.