Sięgnij po kolejny numer Tygodnika!

Mazowsze

Edyta Zdunek 2020-09-29 11:58:25 liczba odsłon: 1506
dynie

dynie

W najbliższą środę, 30 września szukajcie w kioskach, na poczcie i w sklepach najnowszego numeru "Tygodnika Siedleckiego"!

Oczym piszemy na łamach "TS" w tym tygodniu?

Dlaczego siedlecki Sanepid zwlekał z zamknięciem „Siódemki”?

Kierowcy mówią, że to zakręt śmierci. Urzędnicy twierdzą, że wykonano go zgodnie z projektem

Czy młody zawodnik Pogoni Siedlce pójdzie w ślady Lidii Chojeckiej? Jest na to duża szansa

Żyjemy jak w XIX wieku – mówi pani Marta, która mieszka z 9-letnią córką w domu odłączonym od sieci energetycznej

- UPH w dobie pandemii

- Na drzwiach do klatki wywieszono kartkę z nazwiskami chorych na covid-19!!!

- Taki kurs powinien przejść każdy kierowca!

- Byłem bardzo zdziwiony, gdy zauważyłem, że skargę na mnie podpisały osoby, które zaliczam do przyjaciół – podkreśla Adam Wawryniuk

- Do kosza z tym bublem - mówi o ustawie o ochronie zwierząt Łukasz Komorowski, radny powiatu węgrowskiego

- Gmina Sarnaki: O pampersach w makulaturze i o zeznaniach sąsiadów, czyli...
Jak zmniejszyć górę śmieci?

- Jarosław Okliński nie jest już wiceprzewodniczącym Rady Miasta Łuków

-W gminie Wola Mysłowska odszedł sekretarz i zrezygnowała skarbniczka

- W Sulejówku inwestycjom nie ma końca

- Mokobody: Kruszarnia betonu pod oknami

- Przez Sokołów za złotówkę

- Letnie „Sokoliki” zostały rozdane

Zachęcamy do lektury najnowszego wydania "TS"!

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Czytaj także

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.