Biznes plus piłka to jestem ja

Siedlce

Paweł Świerczewski 2020-10-07 08:29:07 liczba odsłon: 4198
Sławomir Kiełbus Fot. Aga Król

Sławomir Kiełbus Fot. Aga Król

Na Pogoń wyłożył do tej pory ponad milion złotych. Wszystko, by awans do I ligi wywalczyć już w tym sezonie!

Ze Sławomirem Kiełbusem z USA, inwestorem Pogoni Siedlce i członkiem jej zarządu, rozmawia Paweł Świerczewski.

To Pan teraz rządzi w Pogoni?

– Ja wykładam kasę, więc do mnie należy ostatnie zdanie w najważniejszych sprawach. Nie mogę formalnie przejąć klubu, dopóki nie będzie spółką. Jednak, aby nie tracić roku, już teraz wspieram go finansowo.

O jakiej kwocie mówimy?

– Na konto Pogoni przelałem już ponad milion złotych. Pieniądze przeznaczono głównie na transfery. Działamy trochę w pośpiechu, ale to dlatego, że I ligę chcielibyśmy zrobić już w tym sezonie. Jeśli to się uda, będziemy w dużo bardziej komfortowej sytuacji, szczególnie pod względem biznesowym. Pierwszą i drugą ligę dzieli przepaść. Wolimy być po tej lepszej stronie.

Pan decyduje o transferach, czy pozostawia wolną rękę trenerowi Bartoszowi Tarachulskiemu?

Zostało Ci do przeczytania 95% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 41/2020:

Komentarze (8)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.