Widzewiak w biało-niebieskich barwach

Siedlce

Paweł Świerczewski 2020-11-20 09:28:49 liczba odsłon: 2527
Marcin Kozłowski Fot. Aga Król

Marcin Kozłowski Fot. Aga Król

Marcin Kozłowski jest jednym z najlepszych piłkarzy Pogoni Siedlce w bieżących rozgrywkach. Z prawym obrońcą siedleckiej drużyny rozmawia Paweł Świerczewski.

Jak widzewak czuje się w Pogoni? Kibice często deklarują „Siedlce za Legią”, a jak wiadomo, oba te kluby nie pałają do siebie wielką sympatią.

- Kwestie kibicowskie pozostawiam kibicom. Jestem tutaj, żeby grać w piłkę. Staram się to robić najlepiej, jak potrafię. W Siedlcach spotykam się wyłącznie z pozytywnym odbiorem. W szatni mnie szanują i bardzo dobrze się dogadujemy, choć większość chłopaków kibicuje właśnie Legii. Kto jest za kim, nie przekłada się na to, jak wykonujemy swoją pracę, ani na wzajemne sympatie.

W Pogoni jesteś już drugi sezon. Pamiętasz, czym Cię skusiła?

- W Siedlcach jest baza treningowa, której nie powstydziłby się żaden klub w Polsce. Uznałem, że jest to właściwe miejsce, żeby się dalej rozwijać. Na moje przyjście do Pogoni wpływ mieli ówcześni szkoleniowcy Kamil Socha i Marcin Płuska. Dobrze mnie znali i chcieli mieć w swoim zespole. Obu już tutaj nie ma. Ja zostałem i czuję się tu świetnie.

Chyba nie miałeś wielkich problemów z aklimatyzacją. Szybko zacząłeś pojawiać się na boisku, coraz częściej w pierwszym składzie.

(...)

Zostało Ci do przeczytania 78% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 47/2020:

Komentarze (12)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.