Kto jest prostytutką?

Węgrów

Stanisław Jastrzębski 2020-12-04 08:15:47 liczba odsłon: 5489
Tadeusz Kot fot. Sej

Tadeusz Kot fot. Sej

Członek zarządu powiatu węgrowskiego w obraźliwy sposób zaatakował dziennikarzy.

– W pana nie daj Boże poście pada niecenzuralne określenie, którego nie chciałbym powtarzać. Ono jest obraźliwe w stosunku do wolnych mediów, które na szczęście jeszcze w Polsce mamy – zwrócił się węgrowski radny powiatowy Andrzej Kruszewski do członka zarządu powiatu Tadeusza Kota.

Dyskusja o kontrowersyjnym wpisie miała miejsce 26 listopada na sesji rady powiatu (w formule wideokonferencji). Wymianę uwag sprowokował… sam Tadeusz Kot, pouczając opozycyjnych radnych.

Pierwszy tenor nadaje

Tadeusz Kot jest radnym powiatowym dopiero drugą kadencję, ale już stał się osobą, która w imieniu rządzącej powiatem koalicji PiS komentuje i ocenia wypowiedzi opozycji, a swój występ kończy zwykle wnioskiem o zamknięcie dyskusji. Nie unika oceniania innych, czasami stawiając ich w złym świetle. Może to skrzywienie zawodowe, związane z pracą, którą jeszcze nie tak dawno wykonywał? (Był funkcjonariuszem policji).

Woltyżerka słowna między przeciwnymi obozami to chleb powszedni w polityce. Ale zwalczanie kogoś, kto jest obserwatorem politycznych wydarzeń, a nie stroną w sporze, to przekroczenie pewnych zasad (przynajmniej w polityce lokalnej). A Tadeusz Kot tak właśnie zrobił. 4 listopada o godz. 22.56 na swoim profilu w mediach społecznościowych napisał: Czy może wiecie czy ktoś zdefiniował takie zjawisko jak „prostytucja dziennikarska”? Właśnie zakończyłem przegląd jednej z lokalnych gazet, którą kupuję od kilkudziesięciu lat. Kiedyś kupowałem tylko dla programu telewizyjnego, później – bo chciałem wiedzieć co dzieje się w moim regionie. Od pewnego czasu, kiedy wiem, że obiektywnych i rzetelnych informacji w sprawach ważnych raczej nie pozyskam, kupuję tylko dlatego aby sprawdzić jak bardzo człowiek może się upodlić dla kasy. Pomyślałem, że to tylko wydanie papierowe – w pewien sposób ograniczone, może coś na stronie internetowej? – Jeszcze gorzej!

Zostało Ci do przeczytania 75% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 49/2020:

Komentarze (26)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.