Mirosław Buczek 2020-12-05 12:43:29 liczba odsłon: 21380

Zakończył się mecz II ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki.

POGOŃ   -   WIGRY 1 : 2 (1 : 1)

BRAMKI: Pierzchała 11 (k) -  Soljic 34, Gojko 77

PRZEBIEG  MECZU

Koniec spotkania

90 + 2 min - żółtą kartkę otrzymuje Furst z Wigier

90 min - sędzia dolicza minimum 4 minuty

90 min - zmiana w Wigrach: Furst wchodzi za Gojko

88 min - ależ zamieszanie po bramkę gości, piłka nie chce jednak wpaść do siatki

87 min - Baidoo strzela wprost w nogi obrońcy

77 min - po błędzie Marcińca goście kontratakują, a DENIS GOJKO nie marnuje okazji

75 min - Więdłocha strzela, piłka mija światło bramki

74 min -zmiany w Wigrach: Wełniak i Ozga wchodzą za Sauczka i Gieracha

73 min - żółtą kartkę otrzymuje Dobrotka z Wigier

72 min - żółtą kartkę otrzymuje Marciniec z Pogoni

70 min - zmiana w Pogoni: Marciniec wchodzi za Repkę

69 min  - Przybecki uderza zza pola karnego pod poprzeczkę, Zoch wybija piłkę na rzut rożny

68 min-  żółtą kartkę otrzymuje Sojic z Wigier

67 min - Liszka wpada na pole karne, centruje z lewej strony, ale żadnemu z jego partnerów nie udaje się oddać na tyle mocnego strzału, by zaskoczyć Misztala

62 min - zmieszanie na polu karnym Pogoni, Gojko fatalnym strzałem kończy akcję

60 min - zmiana w Pogoni: Przybecki wchodzi z Kozłowskiego II

57 min - Babiarz centruje z wolnego, Misztal pewnie łapie piłkę

52 min - Kozłowski II strzela z 18 metrów na ... drugie piętro

50 min - zmiana w Pogoni: Kostyk wchodzi za Preussa

46 min - zmiana w Pogoni: Miś wchodzi za Olszewskiego

Koniec pierwszej połowy

45 min - sędzia dolicza 2 minuty

41 min - Gojko wpada na pole karne, strzał Sauczka zablokowany

38 min - Więdłocha strzela z dystansu, broni Zoch

34 min - po rzucie rożnym JAOSIP SOLJIC doprowadza do wyrównania

32 min - Baidoo niecelnie strzela zza pola karnego

30 min - Babiarz centruje, Misztal czujny na przedpolu

29 mn - żółtą kartkę otrzymuje Olszewski z Pogoni

28 min - siedlczanie cofnięci na własnej połowie

20 min - żółtą kartkę otrzymuje Repka

19 min - kontra Pogoni zakończona niecelnym podaniem Kozłowskiego II

17 min - okres przewagi gości

13 min - Repka uderza z dystansu, rzut rożny dla gospodarzy

11 min - PIOTR PIERCHAŁA wykorzystuje "jedenastkę"

10 min -Kozłowski II wypuszcza Więłochę, akcję faulem przerywa Bogusławski, rzut karny dla Pogoni i żółta krtka dla piłkarza Wigier

8 min - prostopadłe podanie Repki do Baidoo przechwytuje Bogusławski

4 min - ładny rajd Kozłowskiego II przerwany faulem

POGOŃ: Misztal - Kozłowski I, Oćenaś, Pierzchała, Olszewski, Preuss, Piotrowski, Repka, Kozłowski II, Baidoo, Więdłocha.

WIGRY: Zooch - Dobrotka, Babiarz, Sauczek, Gierach, Soljic, Liszka, Adamek, Gojko, Bogusławski, Czułowski.