Mirosław Buczek 2020-12-12 13:02:12 liczba odsłon: 3476

Zakończył się mecz II ligi piłki nożnej: Motor - Pogoń Siedlce.

MOTOR   - POGOŃ  3 : 3 ( 1  :  0)

BRAMKI: Swędrowski 25, Duda 52, Świderski 64 - Przybecki 70 ,77, Baidoo 73

PRZEBIEG  SPOTKANIA

Koniec meczu

90 + 4 min - Ceglarz zagrywa z wolnego na pole karne przyjezdnych, Misztal panuje nad sytuację

90 + 3 - zmiana w Pogoni: Kozłowski I wchodzi za Więdłochę

90 + 1 min - żółt krtkę otrzymuje Pierzchała z Pogoni

90 min - sędzia dolicza minimum 4 minuty

89 min - Rafał Król potężnie uderza z dystansu, znakomicie  broni Rafał Misztal, wybijajc piłkę na rzut rożny

86 min - żółtą kartkę otrzymuje Noiszewski z Pogoni

84 min - Misztal nie daje się zaskoczyć Swędrowskiemu i Ropskiemu

82 min - zmiana w Motorze: Ropski wchodzi za Świderskiego

77 min - coś niesmowitego dzieje się w Lublinie, Miłosz Przybecki zdobywa wyrównanie

75 min - zmiana w Motorze: Łukasik wchodzi za Grodzickiego

74 min - zmiana w Motorze: Rak wchodzi za Kumocha

73 min - Ishmael Baidoo sprytnym strzałem strzela kontaktowego gola dla gości

70 min - Miłosz Przybecki wykorzystuje złe ustawienie obrońców Motoru i strzałem z kilkunastu metrów zdobywa honorową bramkę dla Pogoni

67 min - zmiana w Pogoni: Noiszewski wchodzi za Piotrowskiego

64 min - Daniel Świderski na raty zdobywa trzecią bramkę dla lublinian

62 min - Baidoo umieszcza piłkę w bramce Motoru, ale arbiter nie uznaje gola z powodu wcześniejszej winy

56 min - Madejski ratuje gospodarzy od utraty gola

55 min - żółtą kartkę otrzymuje Grodzicki z Motoru

52 min - po dograniu Piotra Ceglarza Sławomir Duda z bliskiej odległości podwyższa prowadzenie Motoru

46 min - zmiany w Pogoni: Repka wchodzi za Marcińca, Olszewski za Misia, a  Rymek za Kozłowskiego II

Koniec pierwszej połowy

45 min - sędzia dolicza 1 minutę

40 min - Piotr Ceglarz centruje, Rafał Grodzicki główkuje, piłka przelatuje nad poprzeczką

36 min - Marcin Kozłowski znakomicie uderza zza pola karnego, broni jednak dobrze ustawiony Sebastian Madejski

30 min - gospodarze nadal aktywniejsi

25 min- po płaskiej centrze Filipa Wójcika, Tomasz Swędrowski zdobywa prowadzenie dla gospodarzy

23 min - piłka odbija się od klatki piersiowej Baidoo i omal nie wpada do bramki Motoru

20 min - żółte kartki otrzymują Marciniec z Pogoni i Michota z Motoru

18 min - Tomasz Swędrowski uderza zza pola karnego, piłką  rotującą pod poprzeczkę narzut rożny odbija Misztal

12 min - Daniel Świderski strzela z dobrej pozycji, świetnie broni dobrze ustawiony Rafał Misztal

10 min - gospodarze optycznie przeważają, ale nie stwrzają sytuacji bramkowych

6 min - Swędrowski centruje, Misztal dynamicznie wychodzi do piłki i zderza się z kolegą z drużyny

MOTOR: Madejski - Michota, Wawszczyk, Grodzicki, M. Król, Swędrowski, Duda, Kumoch, Wójcik, Ceglarz, Świderski.

POGOŃ: Misztal - Miś, Pierzchała, Brodziński, , Piotrowski, Marciniec,, Preuss, Kozłowski II, Przybecki, Więdłocha, Baidoo.

Sędziuje: Karol Arys ze Szczecina.