Pogoń przegrała z Sokołem

Mirosław Buczek 2021-03-31 15:54:14 liczba odsłon: 4734

Zakończył się zaległy mecz II ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - Sokół Ostróda.

POGOŃ   -   SOKÓŁ 2 : 3  ( 0 : 0)

BRAMKI: Pierzchała 64, Brodziński 80 (k)  - Danielewicz 73 (s), Rugowski 78, Gajda 90.

PRZEBIEG  SPOTKANIA

Koniec meczu

90 min - zmiana w Pogoni: Nojszewski wchodzi za Wróblewskiego

90 min - TOMASZ GAJDA strzałem w długi róg  strzela bramkę dla  Sokoła

89 min - Mozler centruje, Rugowski niecelnie strzela głową

80 min - BARTOSZ BRODZIŃSKI wyrównuje z karnego

79 min - rzut karny dla Pogoni po faulu Dobosza

78 min - Siemaszko prostopadle dogrywa do SEBASTIANA RUGOWSKIEGO, a  ten nie marnuje sytuacji sm na sam z Klebaniukiem

77 min - zmiana w Pogoni: Bujalski wchodzi za Baidoo

73 min - po zamieszaniu podbramkowym piłka wpda do bramki Pogoni, ostatnim który  jej dotknął był Krzysztof Danielewicz

71 min - zmiany w Sokole:  Zimmer wchodzi za Brzuzego, Mozler za Kalinowskiego, a Czajkowski za Wolnego

68 min - Klebaniuk wybija piłkę na rzut rożny po strzale Wolnego

64 min - PIOTR  PIERZCHAŁA wygrywa walkę o górną piłkę i głową kieruje  ją  do bramki gości

63 min - zmiana w Pogoni: Piotrowski wchodzi za Kołoczka

61 min - Kalinowski nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z Klebaniukiem

58 min - piłka  odbija się od słupka siedleckiej bramki po technicznym uderzeniu Rugowskiego

52 min - Klebaniuk ratuje Pogoń od utraty bramki po strzale Kalinowskiego

49 min - Niezgoda broni strzał Przybeckiego

Koniec pierwszej połowy

41 min - Kalinowski niecelnie strzela z ostrego kąta

32 min - Baidoo wychodzi na pozycję sam na sam z bramkarzem, ale  wypuszcza sobie zbyt daleko piłkę i marnuje wyborną okazję do strzelenia gola

30 min - gra toczy się głównie w środkowej części boiska

25 min - Niezgoda broni strzał głową Pierzchały

20 min - wreszcie ofensywna  akcja Pogoni, piłkę po strzale Przybeckiego z ostrego kąta pewnie jednak łapie Niezgoda

16 min - Klebaniu pewnie broni uderzenie z dystansu Kalinowskiego

15 min - Kalinowski strzela zza pola karnego w nogi jednego z siedleckich obrońców

11 min - Brodziński powstrzymuje szarżujcego Brzuzego

7 min - cały czas  przewagę optyczną mają goście, Pogoń spokojnie się broni

POGOŃ: Klebaniuk - Olszewski, Brodziński, Tadrowski, Kołoczek, Repka, Dnielewicz, Baidoo, Przybecki, Wróblewski, Pierzchała.

SOKÓŁ: Niezgoda - Wicki, Mazurowski, Dobosz, Wolny, Żwir, Brzuzy, Gajda, Kalinowski, Siemaszko, Rugowski.