To sport znalazł mnie

Łuków, Stoczek Łukowski

Paweł Świerczewski 2021-04-29 12:39:56 liczba odsłon: 2586
Karolina Gryczon fot. arch.

Karolina Gryczon fot. arch.

Zdobyła medal na zawodach, na których miało jej nie być...

W Chełmie odbyły się mistrzostwa Polski juniorek w wieku do 20 lat w zapasach. Najlepiej z naszego regionu wypadła Karolina Gryczon z GKS Armaty Stoczek Łukowski, zdobywając srebrny medal w kat. wagowej do 57 kg.

- Mistrzostwa Polski nie byływ moich planach. W tym terminie miałam zaplanowane ważne wydarzenie rodzinne, które ostatecznie zostało odwołane. Trener kusił mnie, że wciąż jeszcze mam szansę zmienić zdanie i wystartować. Czułam się nieswojo, bo nie nastawiałam się na ten wyjazd i wydawało mi się, że nie zdołam się przygotować tak, jak powinnam. On jednak we mnie wierzył, mówił, że mam duże szanse na dobry wynik. Udało mu się mnie namówić, za co jestem bardzo wdzięczna! - opowiada młoda zapaśniczka.

Zostało Ci do przeczytania 82% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 17/2021:

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.