Wspomóż Anię Chmielewską

Siedlce, Skórzec, Ozorów

Aga Król 2021-09-23 22:39:37 liczba odsłon: 4036
plakat

plakat

W sobotę 25 września w Ozorowie odbędzie się piknik charytatywny dla Ani Chmielewskiej.

Od godz.10:30 Biegacze z Grupa Biegaczy Skórzec Biega zapraszają na bieg na 5km oraz biegi dziecięce z cyklu "Poznaj Gminę Skórzec" -

Strażacy z OSP Ozorów zapraszają do kibicowania w turnieju piłki nożnej. Dla dzieci przewidziano atrakcje z animatorką: malowanie twarzy, warkoczyki, tatuaże, szybkie zabawy, dmuchane zabawki. Będzie bigos, smalec i oczywiście domowe ciasta. Podczas całego dnia będzie trwała zbiórka pieniędzy razem z fundacją Nadzieja, pod której opieką jest Ania.

Ania ma 32 lata. Choruje na chłonniaka. Przeszła już chemioterapię, przeszczep szpiku od dawcy, radioterapię, wlewy limfocytów. Leczenie doszczętnie zniszczyło jej organizm.

Jak sama mówi - Jestem coraz słabsza, a nowotwór rośnie w siłę. W czerwcu przeszłam bardzo ciężkie zapalenie płuc. Skończyło się dramatem na OIOM-ie... Zaintubowana, walczyłam o życie. Ze śpiączki wybudziłam się dopiero po 20 dniach, z niedowładem nóg i lewej ręki. Neurolog stwierdził uszkodzenie nerwów - neuropatię stanu krytycznego. Rehabilitacja trwa, a ja wierzę, że stanę jeszcze na nogi. Nie brakuje mi nadziei, nie brakuje mi też siły. By walczyć o życie, brakuje mi jednak pieniędzy...

Jeśli nie możecie być osobiście, wesprzeć Anię można tu: https://www.siepomaga.pl/anna-chmielewska?fbclid=IwAR0VBywlXmVz-or-2Bcji5HVTY25X0y9injnyrO_dEAxsqWDtVphHvR1I1o

Ania prowadzi swój osobisty blog – https://www.facebook.com/anulkowezycie88

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.