Pogoń wygrała z Radunią

Mirosław Buczek 2021-10-30 13:50:51 liczba odsłon: 4214

Zakończył się mecz eWinner 2. Ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca.

POGOŃ   -   RADUNIA 4 : 1 (2 : 0)

BRAMKI: Górski 26, 55; Majewski 41. Demianiuk 61 - Retlewski 76

NAJWAŻNIEJSZE  SYTUACJE

Koniec meczu

90 ++ 2 min - Tułowiecki wygrywa pojedynek sam na sam z Misiem

90 min - zmiana w Pogoni: Leszczuk wchodzi za Górskiego

85 min - Surdykowski strzela w dobrej sytuacji, piłka przelatuje nad bramką

83 min - zmiana w Raduni: Fadecki wchodzi za Deję

82 min - tylko Klebaniukowi Pogoń zwdzięcza, że nie  straciła drugiej bramki

79 min - zmiany w Pogoni: Viśnakovs wchodzi za Rymka, a Kozłowski za Lopeza

76 min - DAWID RETLEWSKI strzela honorowego gola dla gości

74 min - zmiany w Pogoni: Więdłocha wchodzi za Przybeckiego, a Wróblewski za Demianiuka

68 min - groźna główka Retlewskiego, ale piłka mija światło bramki

61 min - CEZARY DEMIANIUK strzela czwartą bramkę dla Pogoni

59 min - zmiany w Raduni: Surdykowski wchodzi za Letniowskiego, a Wojowski za Murawskiego

55 min - MACIEJ GÓRSKI wykorzystuje nonszalancję defensywy gości i ponownie wpisuje się na listę strzelców

50  min - żółtą kartkę otrzymuje Górski z Pogoni

46 min - zmiany w Raduni: Łuczk wchodzi za Stępnia, a Retlewski za Millera

Koniec pierwszej połowy

41 min - Wojciech Trochim centruje z rzutu wolnego, a ROBERT MAJEWSKI płaskim strzałem pokonuje Tułowieckiego

38 min - Miller strzela wprost w Klebaniuka

33 min - Letniowski strzela z wolnego w  boczną siatkę

32 min - żółtą kartkę otrzymuje Wichtowski z Pogoni

26 min - Cezary Demianiuk dogrywa do MACIEJA GÓRSKIEGO, a ten pewnym strzałem zdobywa prowadzenie dla gospodarzy

24 min - Tułowiecki znakomicie broni strzał Przybeckiego

20 min - trwa wyrównany mecz bez klarownych sytuacji bramkowych

11 min - raz gospodarze, raz goście strzelają na bramkę rywali, ale robią to nieudolnie

4 min - żółtą kartkę otrzymuje Letniowski z Raduni

POGOŃ: Klebaniuk - Misiak, Wichtowski, Majewski, Miś - Trochim, Rymek, Przybecki, Lopez, Demianiuk, Górski.

RADUNIA: Tułowiecki - Murawski, Bashiai, Lizakowski, Kuźniarski, Deja, Letniowski, Stępień, Szuprytowski, Miller.

Sędziuje Mariusz Myszka ze Stalowej Woli.