Mirosław Buczek 2021-11-06 12:40:48 liczba odsłon: 3586

Zakończył się mecz eWinner 2. ligi piłki nożnej: Wisła Puławy - Pogoń Siedlce.

WISŁA   -   POGOŃ 3 : 0 (2 : 0)

BRAMKI: Bartosiak 26, 31 (k), Drozdowicz 52.

NAJWAŻNIEJSZE  SYTUACJE

Koniec meczu

90 + 3min - żółtą kartkę otrzymuje Rymek z Pogoni

90 + 3 min - zmieszanie pod bramką gospodarzy, piłka odbija się od słupka

90 + 1 min - zmiana w Wiśle: Piotrowski wchodzi za Putona

88 min - zmiany w Wiśle: Wiech wchodzi za Chebę, a Konc za Furtado

88 min - zmiana w Pogoni: Kołoczek wchodzi za Misia

83 min - żółtą kartkę otrzymuje Tadrowski z Pogoni

79 min - żółtą kartką ukarany Ruiz-Diaz

77 min - zmiany w Wiśle: Ruiz-Diaz wchodzi za Bartosiaka, a Banach za Kondrackiego

76 min - zmiany w Pogoni: Więdłocha wchodzi za Przybeckiego, a Rymek za Piotrowskiego

75 min - znakomitą interwencją popisuje się Klebaniuk

73 min - żółtą kartką ukrany Majewski z Pogoni

62 min - żółtą kartką ukarany Bartosiak

61 min - zmiana w Pogoni: Kozłowski wchodzi za Lopeza

59 min - Owczarzak ratuje Wisłę od utraty bramki

52 min - EMIL DROZDOWICZ podwyższa prowadzenie Wisły

51 min - Górski źle strzela po dobrej akcji Pogoni

46 min - zmiana w Pogoni: Wróblewski wchodzi za Demianiuka

Koniec pierwszej połowy

45 min - sędzia dolicza minimum 1 minutę

36 min - Wisła bliska zdobycia trzeciego gola, ale piłka odbija się od słupka siedleckiej bramki

35 min - Klebaniuk broni groźne uderzenie Cyferta

31 min - po zagraniu ręką przez jednego z siedlczan, sędzia dyktuje "jedenastkę", a rzut karny na gola zamienia BARTOSIAK

26 min - po okresie optycznej przewgi gości, puławinie kontrują, a BARTŁOMIEJ BARTOSIAK strzałemz 15 metrów pokonuje Klebaniuka

19 min - obiecująca akcja Pogoni zakończona rzutem rożnym po niedokładnym przyjęciu piłki przez Górskiego

13 min - żółtą kartką ukarany Cyfert z Wisły

9 min - żółtą kartkę otrzymuje Miś z Pogoni

5 min - groźnie pod bramką Wisły, ale gospodarze oddalają niebezpieczeństwo

WISŁA: Owczarzak - Pielach, Lisowski, Puton, Kondracki, Bartosiak, Furtado, Drozdowicz, Cyfert, Cheba, Daniel.

POGOŃ: Klebaniuk -Tadrowski, Majewski, Miś, Misiak,Lopez,  Piotrowski, Przybecki, Trochim, Demianiuk, Górski.