"EVEREST DLA KAŻDEGO" w ramach Cyklu Kino z Pasją 2 grudnia o godzinie 19.00 w Novekino Siedlce!

Siedlce

NoveKino Siedlce 2021-11-25 08:26:20 liczba odsłon: 1213
Artykuł
sponsorowany
plakat

plakat

Projekcji filmu towarzyszyć będzie spotkanie z Leszkiem Cichym, wybitnym polskim himalaistą, Lodowym Wojownikiem, pierwszym zimowym zdobywcą Mount Everestu i pierwszym Polakiem, który skompletował Koronę Ziemi oraz Januszem Kalinowskim, legendarną postacią w historii polskich biegów, współorganizatorem pierwszego w Polsce maratonu i prekursorem triathlonu, doświadczonym podróżnikiem i dziennikarzem, organizatorem wyprawy podczas której powstał film "Everest dla każdego".

Od godziny 18.00 w foyer kina Leszek Cichy będzie podpisywał swoje książki, będzie również możliwość indywidualnych rozmów z gośćmi.

"EVEREST DLA KAŻDEGO" jest pokłosiem rekordowego pod względem logistycznym przedsięwzięcia jakim była wyprawa klubu Polskie Himalaje do bazy pod Górę Gór w październiku 2018 roku, a także w 2019 dla ponad 400 osób w wieku od 8 do 80 lat zamieszkałych w 100 miejscowościach.

JAKI NAPRAWDĘ JEST NEPAL? CZY HIMALAJE SĄ DLA KAŻDEGO?

Himalaje – największe, najpiękniejsze, najbardziej pożądane góry na świecie. Czarujące miejsce, w którym spełniają się sny. Wiele z Was często zadaje pytanie: Czy to dla mnie? Czy ja też mogę lecieć do Nepalu? Czy jest tam bezpiecznie? Który sezon jest najlepszy na podróż? Jak powinna przygotować się osoba, która nie ma wielkiego górskiego doświadczenia? Czy trudno jest dojść do bazy pod Everestem? Jakie są koszty? A co z chorobą wysokościową? Czy można się przed nią zabezpieczyć? Jakie jest Katmandu?

Do zobaczenia w NoveKino Siedlce!

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.