Na Terespolskiej i Starowiejskiej dziury takie, że opony do wymiany!

Siedlce

Edyta Zdunek 2022-01-28 10:59:09 liczba odsłon: 13849

Dziury na ul. Terespolskiej i Starowiejskiej w Siedlcach niszczą opony i karoserię!

- To już druga opona, którą przebiłam, jadąc do pracy ul. Terespolską - mówi siedlczanka, która zadzwoniła do redakcji. Stan nawierzchni ulic Terespolskiej i Starowiejskiej w Siedlcach jest bardzo zły. Czytelnicy alarmują, że głębokie dziury powodują uszkodzenia opon i karoserii. 

- W tym roku kupiłam nowe opony zimowe. Już dwie przebiłam w drodze do pracy. Zgłosiłam sprawę na policję, ale usłyszałam, że powinnam udać się do Wydziału Dróg Urzędu Miasta w Siedlcach. W urzędzie ciężko było coś załatwić, bo większość osób na kwarantannie. Ostatecznie obsługująca mnie pani dała mi numer polisy miejskiego ubezpieczenia, ale okazuje się, że nie wiadomo, czy moja szkoda zostanie uwzględniona - mówi nasza Czytelniczka. 

Dzisiaj w dziury na ulicach Terespolskiej i Starowiejskiej wpadło już kilkanaście samochodów. - Co chwila jakieś auto zatrzymuje się na poboczu. Jeżdżę tędy kilka razy dziennie, więc widzę. Czy miasto weźmie się w końcu za naprawę tych ulic. Ile jeszcze samochodów zostanie uszkodzonych? - pyta oburzona siedlczanka. 

Zdjęcia Czytelniczka

Komentarze (78)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.