Śliczna terierka czeka na kochający dom

Sokołów Podlaski

Schronisko Sokołów Podlaski 2022-04-06 13:15:02 liczba odsłon: 3066
Sunia Malta czeka na nowych właścicieli (fot. schronisko Sokołów Podlaski)

Sunia Malta czeka na nowych właścicieli (fot. schronisko Sokołów Podlaski)

Prosimy o dom dla tej przyjaznej, łagodniej suni. Piesek ma 3 lata i żyje w skrajnych warunkach na krótkim łańcuchu, który nie sięgał nawet by mogła wejść do budy, a nawet gdyby weszła to buda jest w stanie opłakanym. Sunia znajduje się na posesji u starszej ponad 80 letniej Pani, która już nie domaga i nie jest w stanie zajmować się sunią.

Ciocie wolontariuszki nazwały mnie Malta. Mam nieco ponad rok, jestem piękną sunią w typie terierki. Jestem wesoła i urocza, uwielbiam spacery oraz zabawy z człowiekiem. Uwielbiam jeździć samochodem i dzielnie znoszę zabiegi weterynaryjne. Akceptuję inne pieski. Jestem bardzo otwarta na kontakt z ludźmi. Można rzec, że jestem ideałem do adopcji. Wysterylizowana, zachipowana i zaszczepiona czekam na kogoś, kto mnie pokocha. Ważę ok.15 kg. Tel. 663 143 787

 

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Czytaj także

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.