Remis w meczu przyjaźni MKP Pogoń Siedlce - Wisła Puławy

Paweł Świerczewski 2022-05-14 16:25:19 liczba odsłon: 7492

Pogoń Siedlce - Wisła Puławy - fot. Aga Król

Aż sześć bramek padło w meczu II ligi piłkarskiej MKP Pogoń Siedlce- Wisła Puławy.

To ostatnie domowe spotkanie podopiecznych trenera Damiana Guzka w bieżących rozgrywkach. Pogoń zajmuje w tabeli 10 miejsce. Wisła jest oczko niżej. Środowiska kibicowskie obu drużyn są ze sobą zaprzyjaźnione.

Sklad Pogoni: Rafał Misztal - Maciej Kołoczek, Maciej Wichtowski,Robert  Majewski, Lopez, Przemysław Misiak, Wojciech Trochim, Bartosz Wicenciak, Miłosz Przybecki, Marcinho, Cezary Demaniuk.

Rezerwa: Smug, Włodyka, Górski, Kozłowski, Nojszewski.

Wisła Puławy: 33 Piotr Owczarzak - 3 Lukas Kuban, 6 Piotr Lisowski, 7 Krystian Puton, 8 Kacper Kondracki, 10 Bartłomiej Bartosiak, 14 Krystain Bracik, 18 Łukasz Wiech, 21 Emil Drozdowicz, 31 Jan Flak, 77 Marcin Ryszka.

Rezerwa: 13 Paweł Socha, 93 Bartłomiej Gradecki, 11 Stefan Ilić, 25 Błażej Cyfert, 28 Cevada, 87 Adrian Paluchowski, 90 Jakub Konc, 91 Ariel Wawszczyk.

Przebieg meczu:

1 minuta - sędzia rozpoczał mecz.

2 minuta - żółtą kartką zaostł ukarany Flak za faul na Trochimie.

10 minuta - senny początek meczu. Gra toczy się głównie w środkowej części boiska.

12 minuta - Flak pięknym podaniem odnaleziony w polu karnym Pogoni. Jego mocny strzal poleciał nad poprzeczką.

15 minuta - Misiak ni to podaniem, ni to strzałem, niespodziewanie sprawił duże problemy bramkarzowi gości, który wybił piłkę na rzut rożny.

16 minuta - Strzał zawodnika Wisły trafił w słupek. Było bardzo groźnie!

22 minuta - groźna kontra Pogoni. Przybecki zdecydował się na indywidualną akcję strzal zza pola karnego. Socha nie miał z nim problemu.

23 minuta - zółtą kartką ukarany Kuban

26 minuta - strzal Kondrackiego poleciał nad bramką strzeżoną przez Misztala.

28 minuta - Wichtowski ukarany żółtą kartką za faul tuż przed polem karnym Pogoni. Rzut wolny dla rywali. Bardzo niecelnym strzałem popisał się Bartosiak.

32 minuta - żółta kartka dla Drozdowicza.

37 minuta - Wisła wychodzi na prowadzenie po bramce strzeloną głową przez Drozdowicza.

Pogoń Siedlce - Wisła Puławy 0:1.

38 minuta - żółtą kartką ukarany  Trochim na kłótnie z sędziami.

39 minuta - żółta kartka dla Ryszki.

41 minuta - kolejny strzał głową Drozdowicza. Tym razem niecelny.

Koniec pierwszej połowy. Po zmianie stron Pogoń będzie nadrabiała straty.

MKP Pogoń Siedlce - Wisław Puławy 0:1.

46 minuta - Rozpoczęła się druga część meczu. Obie drużyny bez zmian w skladach.

48 minuta - Po zmanieni stron od razu groźna akacja Wisły przerwana faulem przed polem karnym . Strzeinuta - lał z rzutu wolnego Puton, ale Misztal zdołal obronić.

51 minuta - żółta kartka dla Wicenciaka.

52 minuta - Pogoń przegrywa już 0:2. Indywidualną akcją i pięknym strzałem popisał się Flak.

Pogoń Siedlce - Wisła Puławy 0:2.

52 minuta - alę błąd Misztala. Piłka wyleciała mu z rąk, po czym sfaulował w polu karnym zawodnika Wisły. Rzut karny na gola zamienił Bartosiak. To powoli robi się deklasacja...

Pogoń Wisła 0:3

56 minuta - żółta kartka dla Demianiuka.

59 minuta - zmiany w Pogoni. Za Lopeza i Wicenciaka weszli Włodyka i Kozłowski.

62 minuta - strzał głową Wichtowskiego niecelny.

64 minuta - za Ryszkę wszedł Cevada.

67 minuta - jest bramka dla Pogoni. Strzelcem Włodyka.

Pogoń Siedlce - Wisła Puławy 1:3.

69 mrinuta - groźny strzał Trochima obronił bramkarz gości.

72 minuta - druga bramka dla siedlczan. Kontaktowego gola zdobył Miłosz Przybecki.

Pogoń Siedlce - Wisła Puławy 2:3.

74 minuta - Za Kondrackiego i Bartosiaka weszli Ilić i Paluchowski.

76 minuta - Misztal z trudem broni strzał Cevady.

80 minuta - Pogoń doprowadziła do remisu po strzale głową Wichtowskiego.

Pogoń Siedlce - Wisła Puławy 3:3

83 minuta - Za Lisowskiego wszedł Wawszczyk.

87 minuta- Trochim strzela nad bramką z rzutu wolnego.

88 minuta - za Trochima wszedł Sinior.

90 minuta - niecelny strzał Ilicia.